[ad_1]

ملوین از زمان تاسیس خود در سال 2014 عملکرد خوبی داشته است
مورچه در برابر فروش کوتاه نیروهای باقی مانده در جنگ

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] خرده فروش بازی های ویدیویی فروشگاه GameStop در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در تاریخ 28 ژانویه (به وقت محلی). 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = گزارشی مبنی بر اینکه دارایی های صندوق پرچین Melvin Capital به دلیل خرید فشرده مورچه ها توسط سرمایه گذارانی که به نیروهای فروش کوتاه اعلام جنگ کرده اند ، نصف شده است.

در سی و یکمین (به وقت محلی) ، وال استریت ژورنال (WSJ) با استناد به منابع گزارش داد که دارایی های مدیریت شده ملوین در ژانویه 53 درصد کاهش یافت. نسبت اهرم به پایین ترین سطح از زمان تأسیس در سال 2014 رسیده است.

ملوین پس از فروش کوتاه Gamestops ، که به عنوان یک میدان جنگ بین سرمایه گذاران فردی و فروش کوتاه در ایالات متحده ظاهر شد ، ضرر کرد. علاوه بر GameStop ، شرط بندی های ملوین در فروش کوتاه ، Bed Bath & Beyond و National Beverage نیز اخیراً افزایش یافته است.

دارایی های جاری ملوین تحت مدیریت حدود 8 میلیارد دلار (حدود 8.9 تریلیون دلار) است. این مبلغ شامل 2.75 میلیارد دلار سرمایه گذاری فوری توسط صندوق پرچین Citadel ، جایی که بنیانگذار Melvin گیب پلوتکین کار می کرد ، است.

ملوین چندین سال است که خود را به عنوان یکی از بهترین صندوق های سرمایه گذاری در وال استریت معرفی کرده است ، اما متوقف کردن بازی دشوار است.

Gamestop ، یک توزیع کننده بازی های ویدیویی ، به عنوان یک شرکت منسوخ شناخته شده است.

با این حال ، قیمت سهام با جهش سرمایه گذاران منفی که در برابر نیروهای فروش کوتاه واکنش نشان دادند ، با جامعه آنلاین Reddit به عنوان یک گروه خرید ادغام شد. سهام GameStop در تاریخ 29 ام با 325 دلار بسته شد که امسال 1625 درصد رشد داشت.

فروش کوتاه تکنیک سرمایه گذاری است که سهام را بدون نگه داشتن سهام وام می گیرد و می فروشد و در صورت سقوط سهام آنها را با قیمت پایین دوباره خریداری می کند. سرمایه گذاران فروش کوتاه فقط در صورت افت قیمت سهام سود می برند.

از طرف دیگر ، Maplelane Capital ، صندوق پرچین دیگری که وارد فروش کوتاه gamestop شد ، نیز در ژانویه 45٪ ضرر کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]sis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *