[ad_1]

بدون سرفه و آبریزش بینی … فرار از آسم

پیوند_انتخابی
[에스콘디도=AP/뉴시스]در دهم (به وقت محلی) ، گوریل ها در یک پارک سافاری در باغ وحش سن دیگو در اسکوندیدو ، کالیفرنیا آفتاب می گیرند. هشت گوریل در این باغ وحش از نظر آزمایش تاج 19 مثبت بوده اند که اولین مورد عفونت تاج 19 در بین نخستی های ایالات متحده و سراسر جهان محسوب می شود. پیش از این ، کارکنان مدیریت حیات وحش در باغ وحش از نظر کرونا 19 مثبت بودند ، اما در آن زمان هیچ علامتی وجود نداشت و مشخص شد که آنها همیشه دور گوریل ماسک زده اند. 2021.01.12.

[샌디에이고(미 캘리포니아주)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = گوریل ها در پارک سافاری باغ وحش سن دیگو در سن دیگو ، کالیفرنیا ، شناخته شده به عنوان اولین پستانداران در جهان برای آلوده شدن به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، به نظر می رسد طی چند هفته خوب شده اند برای کرونا 19.

لیزا پیترسون ، مدیر پارک سافاری گفت: “هر 8 گوریل که از نظر کرونا 19 مثبت بودند ، دیگر ناتوانی نشان نمی دهند. آنها دیگر سرفه نمی کنند و از دماغ خود فرار نمی کنند.”

پیش از این ، پیترسون گفته بود که آنها به احتمال زیاد در معرض نگهبانان حیوانات آلوده به کرونا 19 قرار دارند. پارک سافاری دسترسی عمومی را به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از آلودگی حیوانات محدود کرده است.

مقامات پس از شروع سرفه از این دو گوریل ، مدفوع گوریل را بررسی کردند. یک آزمایش توسط انستیتوی ملی تحقیقات دامپزشکی در وزارت کشاورزی آزمایش مثبت در مدفوع سه گوریل را تأیید کرد.

با این حال ، پیترسون گفت که نمونه های مدفوع گوریل فعلی دیگر مثبت نیستند.

وی همچنین گفت برخی از گوریل ها واکسن COVID-19 را دریافت می کنند ، اما گفت واکسنی که به گوریل ها تزریق می شود برای انسان در دسترس نیست.

پیترسون گفت: “ما امیدواریم که واکسیناسیون علیه حیوانات وحشی از بیماری آنها جلوگیری کند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *