[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]با افزایش تعداد موارد عفونت تاج 19 در ژاپن و افزایش تعلیق بازیهای المپیک توکیو ، نظرسنجی منتشر شده در سیزدهم نشان می دهد که فقط 16٪ از شهروندان ژاپنی گفته اند که المپیک باید طبق برنامه برگزار می شوند کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته برگزاری داخلی گفته اند که به تعویق انداختن مجدد المپیک غیرممکن است و لغو یا اجرا تنها گزینه است. عکس پنج حلقه را نشان می دهد که در اول دسامبر سال گذشته در آبهای اودایبا ، توکیو شناور هستند. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کینگ = بیستم (به وقت محلی) دیک پوند ، باسابقه ترین عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، در مورد بازی های المپیک و بازی های پارالمپیک در توکیو در تابستان امسال اظهار نظر کرد ، زیرا شک و تردید در مورد شیوع مجدد ویروس کرونا جدید افزایش یافت عفونت (کرونا 19). من هیچ فکری ندارم هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانم او را در آغوش بگیرم. “

پوند همچنین گفت که اگر وضعیت عفونت جهانی ادامه یابد ، بهتر است یک بازدید کننده ایجاد نشود تا اینکه المپیک را متوقف کند. حضار گفتند محدود کردن این طرح به ساکنان ژاپن “قطعاً یک گزینه دیگر” است.

وی در مورد از سرگیری المپیک توکیو یا میزبانی مشترک بازی های المپیک 2024 در پاریس موضع منفی ابراز کرد.

رله مشعل که از 25 مارس در استان فوکوشیما آغاز شد ، گفت: “اگر خطر بیش از حد باشد ، می توانید هر زمان بخواهید آن را قطع کرده و در صورت لزوم جلوی آن را بگیرید.”

انتظار می رود تصمیم برای میزبانی المپیک توکیو دیرتر از ماه مارس باشد ، زمانی که تصمیم گرفته شد سال گذشته این مسابقات به یک سال موکول شود. پوند گفت: مارس پایان زمستان است و خطر عفونت ویروسی وجود دارد ، اما آوریل و مه در حال بهبود است. “همچنین دلگرم کننده است.”

بی بی سی انگلیس در روز هفتم گزارش داد که کمیسار پوند گفت “در مورد میزبانی المپیک” مطمئن نیستم و با این کار مخالفت کرد و گفت: “هیچ کس پاسخ نداده است که هیچ کس نمی تواند این رویداد را تضمین کند آیا می تواند این رویداد را تضمین کند. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.