[ad_1]

“عدم تطابق استراتژی و شایستگی هواوی … شما باید از ابتدا شروع کنید”

پیوند_انتخابی
[선전=AP/뉴시스]بنیانگذار هواوی رن یونگ پی در 20 آگوست 2019 مصاحبه مطبوعاتی را در هواوی در شنژن ، گوانگدونگ ، چین انجام داد. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار نان جونیور کیم = بنیانگذار هواوی ، غول مخابراتی چینی ، به دلیل تحریم هایی که در زمان دولت دونالد ترامپ دریافت کرد ، ابراز تاسف کرد و گفت: “ایالات متحده می خواهد ما بمیریم”.

به گزارش روزنامه South China Morning Post (SCMP) در تاریخ 23 ، بنیانگذار هواوی رن یونگ-پی در یک سخنرانی داخلی در ماه ژوئن گذشته مجموعه ای از تحریم ها را علیه ایالات متحده پیشنهاد كرد و گفت: “من می فهمم كه آنها می خواهند ما را مرده باشند.”

وی توضیح داد: “در ابتدا من فکر کردم که ممکن است کار اشتباهی انجام داده باشیم و خودآزمایی کنیم.” وی سپس گفت كه از قصد آمریكا آگاه است ، “اما تمایل به زنده ماندن نیز انگیزه آور است.”

رئیس جمهور رن همچنین گفت ، “استراتژی و شایستگی بسیار متناقض است” در مورد وضعیت فعلی هواوی. “این حلقه ضعیف ماست. ما باید به عنوان دانش آموزان دبستان از ابتدا شروع کنیم.”

وی با تأکید بر استراتژی خستگی ناپذیر جهانی سازی گفت: “به دلیل تحریم های موقت آمریکا تسلیم نشوید و استراتژی جهانی سازی ما را خشمگین نکنید” و “بدون پذیرش جهانی سازی (در زمینه تحقیق و توسعه) آینده ای وجود ندارد.” “

طبق این سخنرانی ، Huawei سالانه 20 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. رئیس جمهور رن گفت: “60٪ از سرمایه گذاری مانند یک شمع در تاریکی می سوزد ، بنابراین سود فقط 40٪ است.” “ما شکایت نمی کنیم.”

وی گفت: “ما می توانیم دیگران مانند شرکت های اروپایی ، آمریکایی ، ژاپنی و روسی را روشن کنیم.”

ایالات متحده شرکت مخابرات چینی هواوی را به دلایلی مانند تهدیدات امنیتی به شدت تحریم کرده است. در پشت صحنه ، تجزیه و تحلیل ادامه داد که همچنین قصد دارد چین را به مناطقی مانند تجارت شبکه ارتباطات سیار نسل 5 (5G) محدود کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *