[ad_1]

“این می تواند از چین پیشی بگیرد … ایالات متحده در بحران است”

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스]تونی بلینکلن ، که به عنوان وزیر اول امور خارجه برای دولت جو بایدن معرفی شد ، در 24 نوامبر سال 2020 در تئاتر کوئین در ویلمینگتون ، دلاور سخنرانی کرد. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جو بایدن ، که به عنوان اولین وزیر امور خارجه در دولت معرفی شد ، خواستار همکاری در اتحاد برای مقابله با تهدیدات کره شمالی شد.

بر اساس بیانیه کتبی منتشر شده توسط CNN قبل از جلسه کمیته روابط خارجی سنا در نوزدهم (به وقت محلی) ، نامزد Blinkoln با اشاره به لزوم احیای اتحاد اصلی گفت: “ما با هم درمقابل تهدیدهای روسیه ، ایران و کره شمالی. موقعیت بسیار بهتری خواهد بود. “

وی همچنین با تقویت اتحاد بر حمایت از دموکراسی و حقوق بشر تأکید کرد. علاوه بر این ، وی با اشاره به چین که به عنوان یک رقیب قدرتمند در صحنه جهانی ظاهر شده است ، گفت: “ما می توانیم از چین پیشی بگیریم و به جهانیان یادآوری کنیم که” دولت مردم ، دولت مردم می تواند از مردم محافظت کند. .

وی در مورد موضع آمریکا در صحنه بین الملل گفت: آمریکا در بحران است. تهدید در حال افزایش است. “

وی گفت: “همه چیز تغییر کرده است ، اما برخی از آنها ثابت مانده اند” و “رهبری آمریکا هنوز هم مهم است” و بر لزوم بازگرداندن موقعیت آمریکا در صحنه جهانی تأکید کرد.

وی با اشاره به اینکه “واقعیت این است که جهان سیستم خاص خود را ندارد” خاطرنشان کرد: اگر ایالات متحده به طور فعال پیش نرود ، سایر کشورها ممکن است تلاش کنند خود را به گونه ای تثبیت کنند که با منافع و ارزش های ایالات متحده مطابقت نداشته باشد.

نامزد بلینکلن افزود: “با عبور از موضع دیپلماتیک دولت فعلی ، آرا Congress کنگره در مورد سیاست خارجی مبهم و خراب شده است”. “اگر تأیید شود ، من به عنوان یک شریک با اعضای کنگره به نمایندگی از تمام آمریکایی ها کار خواهم کرد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *