[ad_1]

فوراً به اقدامات آب و هوایی مانند حفاظت از جنگل و زمین ، مستقل از تاج 19 نیاز دارد

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스]در اول (به وقت محلی) ، تظاهرات تغییر آب و هوا در مجلس پارلمان در لندن ، انگلیس برگزار شد ، شرکت کنندگان با در دست داشتن پرچم ها و علائم دستی نماد “مقاومت در برابر ناپدید شدن”. 2020.09.02.

[서울=뉴시스]خبرنگار یو سه جین = در نتیجه مطالعه انجام شده توسط برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) با دانشگاه آکسفورد بر روی یک میلیون و 200 هزار نفر در ده ها کشور در سراسر جهان ، تقریباً دو سوم پاسخ دهندگان معتقدند که تغییرات آب و هوا “جهانی” است اضطراری ، “و بسیاری از پاسخ دهندگان CNN در تاریخ 27th (به وقت محلی) گفتند که مشخص شده است که آنها خواستار اقدام فوری برای حل این مشکل هستند.

UNDP اظهار داشت: این نظرسنجی که شامل 500000 نفر افراد زیر 18 سال است ، بزرگترین مطالعه در زمینه تغییرات آب و هوا تاکنون بوده است. اگرچه نوجوانان 18 ساله و جوان برای درک دیدگاه های آنها در مورد تغییر اقلیم کلیدی هستند ، اما مطالعه آن دشوار تلقی می شود.

نظرسنجی UNDP در 50 کشور انجام شد که بیش از نیمی از جمعیت جهان را در پایان سال گذشته نشان می دهد ، کشورهای ثروتمند ، متوسط ​​و فقیر را پوشش می دهد.

در نتیجه این نظرسنجی ، 64٪ از کل پاسخ دهندگان معتقدند که تغییرات آب و هوایی یک وضعیت اضطراری است و خواستار “اقدامات بلند پروازانه سیاستمداران” هستند.

از بین کسانی که تغییرات آب و هوایی را یک وضعیت اضطراری جهانی می دانند ، 59٪ می گویند که جهان باید به سرعت به همه نیازهای خود پاسخ دهد ، در حالی که 20٪ می گویند که کاهش سرعت واکنش خوب است و 10٪ نیز واکنش فعلی را مناسب می دانند.

69٪ افراد 14-18 ساله می گویند تغییر آب و هوا فوق العاده است ، در حالی که 58٪ افراد بالای 60 سال می گویند که این وضعیت فوری است.

علاوه بر این ، بیشتر پاسخ دهندگان اظهار داشتند که آنها از اقدامات آب و هوایی پشتیبانی می کنند ، حتی اگر اقدامات آب و هوایی تأثیر مهمی در شرایطی داشته باشد که ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) تکان دهنده باشد.

بیشترین اقدامات انجام شده توسط پاسخ دهندگان جنگلداری و حفاظت از زمین (54٪) ، افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر (53٪) ، تکنیک های کشاورزی مناسب با آب و هوا (52) و سرمایه گذاری در مشاغل و مشاغل سبز (50٪) است.

بر اساس داده های منتشر شده در اوایل ماه جاری ، متوسط ​​دما در جهان در سال گذشته همراه با سال 2016 به بالاترین سطح رسیده و میانگین دما برای 10 سال بالاترین بوده است. شش سال گذشته همه داغترین سالها را از 1 تا 6 به دست آورده است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.