[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]Super Junior که در “Mokoji Live” ظاهر می شود و فرهنگ سال نو را ارائه می دهد. (عکس = تهیه شده توسط آژانس کره ای برای ارتقا of مبادلات فرهنگی) [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار لیم جونگ میونگ = آژانس کره ای برای تبادل فرهنگی بین المللی اعلام کرد که “موج کره ای برای فرهنگ زنده 2020 Hanmadang Mokoji Korea” یک سفر چهار ماهه را با موفقیت به پایان رسانده است.

موکوجی کره پروژه ای است که برای ارتقا culture فرهنگ زندگی کره ای و کالاهای عالی مصرفی از طریق تبادل فرهنگی بین کشورها از طریق محتوای Korean Wave مانند K-pop طراحی شده است.

قرار بود سال گذشته در سه کشور شمال و جنوب انجام شود ، اما به دلیل اثرات کرونا 19 به روشی غیرحضوری تغییر یافت.

این آژانس یک بستر آنلاین برای فرهنگ زندگی کره ، موکوجی کره ایجاد کرد و اطلاعاتی را نه تنها در مورد فرهنگ عامه ، بلکه در مورد فرهنگ زندگی کره نیز ارائه داد.

از طریق انواع مختلف محتوا با مشارکت ، مانند فیلم ها ، متن ها و آزمون ها ، خارجیانی که به کره علاقه دارند می توانند به تنهایی گسترش فرهنگ زندگی موج کره را ایجاد کنند.

این اکتبر گذشته ارائه می شود و به تبادل تعاملی با طرفداران Hallyu در سراسر جهان با موضوع زندگی کره ادامه می دهد. در کل ، بیش از 2 میلیون نفر از 156 کشور جهان بازدید کرده و محتوای مورد نظر 9.6 میلیون بار مشاهده شده است.

بازدیدهای انباشته ویدیو در پلتفرم ویدیوی آنلاین Vimeo و YouTube نیز به ترتیب 2.9 میلیون و 2.5 میلیون ثبت شده است. تعداد کل بازدیدهای محتوا در چهار ماه گذشته 13.5 میلیون بازدید است.

در میان بازدیدکنندگان موکوجی کره ، انشعابات خارجی حدود 94٪ از کل را تشکیل می دهند. در واقع ، این عددی است که نشان می دهد علاقه خارجی به موج کره زیاد بوده است.

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]”Teen Top” در طول هفته کشورهای میهمان “رقص سنتی از قزاقستان” را در “Live Fan Meeting” آموزش می دهد. (عکس = تهیه شده توسط آژانس کره ای برای ارتقا of مبادلات فرهنگی) [email protected]

به طور خاص ، محتوای Mokoji Live که فرهنگ کره ای را به زندگی روزمره وارد می کند ، مانند فرهنگ تحویل کره ای و فروشگاه های مواد غذایی ، هر سه شنبه محبوبیت زیادی در بین ستاره های کی پاپ پیدا می کند.

آخرین قسمت ، Super Junior ، در یک ساعت رکورد 1.6 میلیون بازدید زنده را ثبت کرد.

علاوه بر این ، رویدادهای مختلف شرکت کننده از قبیل متحد Hallyu Living Culture Wiki ▲ Kestar Challenge Web Hzineu Web Culture Living events رویدادهای آنلاین مورد توجه قرار گرفت.

مدیر کیم یونگ-راک گفت: “در زمانی که طرفداران Hallyu در سراسر جهان از 100 میلیون نفر فراتر می روند ، پلت فرم آنلاین Mokoji Korea در حال غلبه بر محدودیت های روش تجارت موجود است که اطلاعات یک طرفه را فراهم می کند و مبادله دو طرفه انجام می دهد با طرفداران Hallyu در سراسر جهان. می توان گفت که این اولین پروژه برای گسترش درک فرهنگ کره است “.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *