[ad_1]

نگاه “اگر ببر را به دام بیندازید … ترجمه Naeun Kang

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]”اگر ببر گرفتی” نوشته Tae Keller (عنوان مشروط) (عکس = برگرفته از صفحه اصلی Takeller) [email protected]

[서울=뉴시스] گزارشگر لیم یونگ میونگ = “وقتی ببر می گیرید” از نویسنده کره ای-آمریکایی ته کلر ، که جایزه نیوبری ، معتبرترین جایزه ادبیات کودکان در ایالات متحده را دریافت کرد ، در ماه آوریل به خوانندگان می آید.

در سی امین انتشارات Dolbegae ، آموزشی ویبولیتین به نیوزیس گفت که جایزه Tae Keller را که برنده Newberry است ، به عنوان مجموعه ای از رمان های جوانان “سنگ رویا” در کره منتشر خواهد کرد.

این اثر به عنوان یک افسانه کامل شناخته می شود که با الهام از افسانه های سنتی کره ای ساخته شده است و Tae Keller در کودکی از مادربزرگ مادری خود شنیده است. داوران مراسم اهدای جوایز نیوبری این اثر را “شاهکاری از رئالیسم جادویی” و “داستانی توصیف کردند که مردم را به فکر عشق ، از دست دادن و امید می اندازد”.

براساس بالش سنگی ، این داستان داستانی است که وقتی لیلی ، خواهرش سام و مادرش ناگهان به خانه مادربزرگ مادری بیمار نقل مکان می کنند ، اتفاق می افتد.

مادربزرگ داستان های لیلی را بر اساس داستان های عامیانه کره ای دیرینه درباره خواهران ساکن آسمان تعریف می کند ، و داستان هایی درباره یک ببر ، کلاهبرداری که با بطری قفل شده در یک ستاره معامله خطرناکی انجام می دهد.

سپس ، وقتی وضعیت مادربزرگش بدتر می شود ، لیلی برای درمان او یک ببر را تعقیب می کند.

کانگ Na-un مترجم یکی از ویژگی های مشخصه کار اوست … این که به معنای “تاریخ” می پردازد ، که حاوی جنبه درونی است که دختران و نوجوانان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند ، “ابراز همبستگی بین زنان” که به طور گسترده تر شامل آن است چشم انداز تحقیق death تحقیق · معنای پرداختن به فرهنگ کره ای مانند کیمچی ، قرمز ، کیک برنج و غیره عناصر عجیبی که به طور مثبت در اقلیت های اجتماعی ظاهر می شدند ، ذکر شدند.

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]ته کلر آمریکایی کره ای. (عکس = برگرفته از صفحه اصلی Takeller) [email protected]

تاکلر در هونولولو ، هاوایی بزرگ شد. او مانند لیلی ، شخصیت اصلی کار ، مختلط است. او خود را اینگونه معرفی کرد: “من با کیمچی ، برنج سیاه و داستانها بزرگ شدم. من در مورد دختران نژاد مختلط می نویسم که سعی می کنند صدای خودشان را پیدا کنند.

جایزه نیوبری یک جایزه ادبیات کودکان آمریکایی است که برای افزایش علاقه کودکان به مطالعه و تشویق ادبیات کودکان به خلاقیت طراحی شده است. وی در سال 1921 پذیرفته شد و اهدای جوایز را از سال بعد آغاز کرد. این کتاب به نویسندگانی تعلق می گیرد که سهم بسزایی در پیشرفت ادبیات کودکان آمریکا داشته اند.

این مدال بیشتر از جایزه نیوبری به عنوان مدال نیوبری شناخته می شود زیرا به برندگان مدال می دهد. به افتخار جان نیوبوری کتابفروش انگلیسی قرن 18

از طرف دیگر ، Stone Pillow در سپتامبر 2019 کار قبلی خود “The Science of Breakable Things” توسط Takeller را منتشر کرد. این کتاب اثری است که در آن داستان دختری که مادرش را در پشت درهای بسته از افسردگی رنج می برد ، به شکل یک مجله ای برای یک آزمایش علمی به نام “تخم مرغ بدون شکستن آنها.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *