[ad_1]

دمای مورد انتظار 12-14 درجه زیر صفر است … “خطر هرگز پایان نمی یابد”
کار برف روبی برای بسیج “300000 واکسن تحویل داده شده بدون وقفه”

پیوند_انتخابی
[마드리드=AP/뉴시스]در دهم (به وقت محلی) در مادرید ، اسپانیا ، یک برف پاک کن خیابان ها را تمیز می کند. پس از 50 سال بارش سنگین برف در اسپانیا ، تا 50 سانتی متر برف در مادرید پایتخت جمع شده است ، جاده ها قطع شده و هواپیماها و قطارها متوقف شده اند. 2021.01.11.

[서울=뉴시스] خبرنگار ژان = برف روبی به طور جدی در اسپانیا آغاز شده است ، جایی که بر اثر بارش شدید برف تا 50 سانتی متر برف جمع شده است. از آنجا که انتظار می رود دما در این هفته تا -14 درجه کاهش یابد ، هشدارها همچنان ادامه دارد که تأخیر در پاکسازی برف می تواند منجر به بحران کالا در اسپانیا شود.

اداره هواشناسی اسپانیا در روز 10 (به وقت محلی) خواستار سرعت برف روبی شد و گفت: “خطر زیادی وجود دارد که درجه حرارت در شب کاهش یابد و جاده یخبندان شود.” رسانه های اسپانیایی مانند El Pais گزارش دادند که مبارزه با تحویل واکسن ها برای عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) و حمل و نقل مواد غذایی آغاز شده است.

به گزارش آسوشیتدپرس ، دولت اسپانیا از صبح امروز در حال بسیج نیروها برای پاکسازی برف در 700 جاده اصلی از جمله منطقه مادرید است.

خوزه لوئیس آوالوس ، وزیر حمل و نقل اسپانیا گفت: “کاروانی از اسکورت پلیس در ساعت 11 صبح مستقر شدند تا طبق برنامه ریزی انجام شده حدود 300000 دوز واکسن کرونا 19 را به مقامات بهداشت محلی توزیع کنند.”

وی گفت: “این وعده برای اطمینان از تأمین دارو ، واکسن و مواد غذایی است.” “این راهی برای تأمین نیازهای روزمره ایجاد کرد.”

در اسپانیا ، در شب هشتم ، در پایتخت ، از جمله مادرید ، یک رکورد باران شدید برف در نتیجه طوفان Philomena ، چهار کشته و هزاران پا بست.

همه وسایل نقلیه نیز خاموش شدند ، اما بعد از ظهر روز دهم ، نیروی فیلومنا ضعیف شد و فرودگاه بین المللی مادرید و راه آهن سریع السیر اصلی دوباره فعالیت خود را آغاز کردند.

با این وجود عبور از بیش از 150 جاده در اسپانیا به دلیل بارش برف هنوز غیرممکن است.

مقامات گفتند: “لطفاً رانندگی را برای مدتی به تعویق بیندازید” و “اگر رانندگی اجتناب ناپذیر باشد ، نصب زنجیر چرخ اجباری است”.

تیم امداد و نجات همچنین 1500 نفر از افرادی که در منطقه مادرید در اتومبیل گرفتار شده بودند را نجات داد اما ماشین هنوز در برف گیر افتاده بود.

وزیر کشور اسپانیا فرناندو گراند مالاسکا هشدار داد که “خطر از بین نرفته است”. وی افزود: موج سرما ناشی از این طوفان ، دما را پایین آورده و به سطح رکورد می رساند.

Teruel در شرق اسپانیا اخطار بارش برف را حفظ می کند ، در حالی که آراگون ، کاتالونیا و والنسیا در شمال شرقی نیز در حالت آماده باش هستند. مقامات توضیح دادند ، به ویژه ، در برخی مناطق ، مانند کاتالونیا ، تأمین 6000 خانوار متوقف شده است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *