[ad_1]

رزرو واکسیناسیون در نیویورک و نیوجرسی لغو شد … نگران شکست

پیوند_انتخابی
[워싱턴= AP/뉴시스] در سی و یکمین بارش سنگین برف ، یک نگهبان گارد ملی از جلوی کاپیتول در واشنگتن محافظت کرد.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = همانطور که انتظار می رود نیویورک و نیوجرسی در شمال شرقی ایالات متحده پس از چند روز از شدت سرد ، وزش باد شدید و بارش برف شدید که باعث اختلال در واکسیناسیون و مسافرت می شود ، از غرب میانه برگردند و مسیر بعدی را طی کنند چند روز.

به گزارش آسوشیتدپرس ، تجارت واکسیناسیون تاج 19 مانع نیویورک و همسایگان نیوزیلند شده است و با اعلام بارش شدید برف در چندین مکان ، رزروها لغو یا به تعویق افتادند روز دوشنبه (1 فوریه).

از آنجا که طوفان های برفی در حال حاضر بیشتر مناطق غرب میانه را پوشانده اند ، بیشتر مناطق بالاترین بارش برف در چند سال گذشته را نشان می دهند.

در شیکاگو ، بیش از 200 پرواز در بامداد سی و یکم در دو فرودگاه بین المللی با بارش برف حدود 18 سانتی متر لغو شد.

در ویسکانسین ، بارش شدید برف در شهرستانهای اطراف دریاچه میشیگان بیش از 38 سانتی متر جمع شده و برف همچنان در حال باریدن است.

کریس استامپ ، کارشناس هواشناسی در اداره ملی آب و هوا در سالیوان ، ویسکانسین ، در مصاحبه با میلواکی ژورنال سنتینل گفت: “این اولین بارش برفی است که طی 10 سال گذشته دیده ام.”

در مرکز اوهایو در اوایل صبح روز سی و یکم ، 8 تا 13 اینچ برف باریده بود و بعضی از جاده ها لغزنده و صعب العبور بودند.

در شرق واشنگتن دی سی و در برخی از مناطق ویرجینیا بارش برف شروع به باریدن کرد و برخی مناطق قبلاً 8 اینچ برف را ثبت کرده بودند. انتظار می رود برف شدید بعد از ظهر به وقت شرقی به پنسیلوانیا سرایت کند.

پیوند_انتخابی
[워싱턴= AP/뉴시스] برف در روز 31 در مقابل کاخ سفید انباشته شد.

سازمان ملی هواشناسی روز دوشنبه اول فوریه نیز هشدارهای 8 سانتی متری در ساعت را در نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات صادر کرد. در بیشتر مناطق منطقه ، در شرایط آب و هوایی مانند وزش باد شدید و طوفان و برف ، برف زیادی وجود دارد که از 30 سانتی متر تا 45 سانتی متر متغیر است.

طبق آژانس هواشناسی ، بیشتر دما در نزدیکی نیویورک بین -1 درجه تا -6 درجه سانتیگراد خواهد بود.

اداره هواشناسی و مقامات محلی توصیه کرده اند که از برون رفت و رانندگی خودداری کنند و در صورت برف شدید و وزش باد شدید در خانه بمانند. بر این اساس ، همه ایستگاه های واکسیناسیون تاج 19 در نیویورک و نیوجرسی در تاریخ اول بسته خواهند شد.

بارش برف در ماساچوست از سحر روز یکم آغاز می شود و انتظار می رود تا پایان روز 30 سانتی متر برف برف باشد. طبق اعلام سازمان هواشناسی ، در شمال نیوانگلند طوفان های برفی فقط تا نیمه شب ادامه خواهد داشت.

سرعت وزش باد شدید از 55 تا 80 کیلومتر در ساعت است و طوفانی پیش بینی می شود که شاخه درخت را می شکند و پرواز می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *