[ad_1]

“نمی توان حداقل استانداردهای ایمنی و کارایی را رعایت کرد”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]روسیه از رقابت در قیمت خود مباهات کرده و گفته است که واکسن کرونا 19 ، Sputnik V ، بسیار ارزان تر از واکسن Pfizer / Moder آمریکا توزیع می شود. 20/11/23

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = رسانه های محلی در هفدهم گزارش کردند که تنظیم کننده برزیل ، که پس از ایالات متحده و هند سومین مورد شدیدترین ویروس کرونا ویروس در جهان است ، درخواست استفاده فوری واکسن روسی را رد کرد. Sputnik V “.

به گفته این رسانه ، اداره بهداشت ملی وزارت بهداشت برزیل (Anvisa) اعلام کرد که استفاده اضطراری از Sputnik V را که یک شرکت بزرگ دارویی مانند Unian Kimica روز قبل درخواست کرده است ، قبول نمی کند.

اداره بهداشت و نظارت ملی درخواست استفاده اضطراری را رد کرد زیرا Sputnik V “از حداقل استانداردها برخوردار نیست” مانند واکسن 19 کرونا.

یونیانگ کیمیکا در سه ماهه اول ژانویه تا مارس سال جاری 10 میلیون دوز Sputnik V درخواست کرده است.

در یک بیانیه ، سرویس بهداشتی ملی توضیح داد که Sputnik V تضمین های کافی در مورد آزمایشات بالینی مرحله 3 و تولید واکسن ارائه نکرده است.

در برزیل ، درخواست واکسیناسیون سریع Sputnik V با تمرکز بر ایالت های استانی ، که در آنها تعداد موارد تایید شده کرونا 19 به سرعت در حال افزایش است ، در هوا وجود دارد.

با این حال ، اداره بهداشت ملی اظهار داشت که نمی توان ادعا کرد که Sputnik V ، که یک آزمایش بالینی فاز 3 مناسب را انجام نداده است ، به اندازه کافی شرایط استفاده اضطراری را داشته است.

اداره ملی بهداشت و نظارت گفت که برای تأیید Sputnik V ، باید آزمایش بالینی فاز 3 را انجام دهد تا ایمنی و کارآیی آن ثابت شود.

در آمریکای جنوبی ، دولت های چپ مانند آرژانتین و ونزوئلا واکسیناسیون Sputnik V روسیه را آغاز کرده اند ، اما برزیل جلوی آن را گرفته است.

در همین حال ، اداره بهداشت ملی طی 17 روز تصمیم می گیرد که آیا درخواست استفاده اضطراری از واکسن synova corona در چین و واکسنی که به طور مشترک توسط دانشگاه AstraZenegawa در انگلستان و دانشگاه آکسفورد ساخته شده است را تأیید کند.

در 24 ساعت گذشته کرونا 19 ، که در برزیل حیرت آور است ، 1050 نفر دیگر دوباره جان خود را از دست داده اند و تعداد کل مرگ ها به 229296 نفر رسیده است.

بعلاوه ، تعداد تجمعی بیماران با 61،567 نفر دیگر از کرونا 19 به 8،450،559 افزایش یافت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *