[ad_1]

انتظار می رود واکسیناسیون از هفدهم آغاز شود ، البته منوط به تأیید فوری AstraZeneca و Synovac است.

پیوند_انتخابی
[마나우스=AP/뉴시스] در هفتم (به وقت محلی) ، کادر پزشکی آزمایش جدیدی را برای عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) بر روی ساکنان مانائوس ، آمازون ، شمال غربی برزیل انجام دادند. دولت ایالت سائو پائولو در روزی که درخواست تأیید برای استفاده اضطراری را ارائه داد ، گفت: ویروس کرونا ، یک واکسن از شرکت دارویی چینی Sinovac ، 78٪ اثر پیشگیری دارد. 2021.01.08.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = واکسیناسیون برای عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) به زودی در برزیل آغاز می شود.

طبق G1 برزیل در تاریخ 14 (به وقت محلی) ، وزیر بهداشت برزیل ادواردو پاژوئلو اعلام کرد که واکسیناسیون از 20 ام در طی یک کنفرانس ویدیویی با شهرداران شورای ملی شهرداران آغاز می شود.

انتظار می رود واکسیناسیون برای کسانی که ابتدا واکسینه می شوند مانند افراد 60 سال به بالا و کارکنان مراقبت های بهداشتی آغاز شود. پاژوئلو توضیح داد ، برنامه خاص واکسیناسیون تا هجدهم ارائه می شود.

تنظیم کننده بهداشت برزیل Anvisa قصد دارد اعلام کند که آیا استفاده اضطراری AstraZeneca در انگلیس و واکسن Sinovac Corona 19 در هفدهم را تأیید می کند. انتظار می رود واکسیناسیون پس از تأیید آغاز شود.

بر اساس وب سایت آماری جهانی World Omometer ، تعداد تجمع تاج های 19 مورد تایید شده در برزیل تا 14 ام به 8266000 رسیده است. تعداد کل کشته ها 206188 است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.