[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] روز بیست و چهارم (به وقت محلی) ، یک هواپیمای سبک با پلاکاردهایی با عنوان “ترامپ ، بدترین رئیس جمهور تمام دوران” بر فراز یک استراحتگاه در پالم بیچ ، فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا پرواز کرد. (منبع عکس: تصرف وب سایت هیل) 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کینگ = پوستری با کلمات تحقیرآمیز مانند “بدترین رئیس جمهور در همه زمان ها” بر فراز مراکز تفریحی مراکش ، فلوریدا ، جایی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا پس از بازنشستگی در آن باقی مانده است ، کشف شد.

به گزارش رسانه سیاسی آمریکایی The Hill در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) ، یک روز پیش یک هواپیمای سبک با پوستری که رئیس جمهور پیشین ترامپ را تحقیر می کرد ، بر فراز استراحتگاه نزدیک مراکش پرواز کرد.

روی این پوستر نوشته شده بود “ترامپ ، بدترین رئیس جمهور تمام دوران” و “ترامپ ، یک بازنده رقت انگیز”. بازگشت به مسکو

رئیس جمهور پیشین ترامپ ، غایب در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن در 20 ام ، به استراحتگاه خود در پالم بیچ ، فلوریدا رفت ، اما به نظر نمی رسد محل اقامت جدید وی مورد استقبال همسایگان قرار گیرد.

در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ، رئیس جمهور سابق ترامپ در فلوریدا پیروز شد ، اما در شهرستان پالم بیچ ، بایدن معاون رئیس جمهور 56.1 won ، ترامپ با 43.2 ahead پیروز شد.

علاوه بر این ، ساکنان همسایه ماه گذشته گفتند که رئیس جمهور سابق ترامپ حق زندگی در آنجا را ندارد. ساکنان با اشاره به این توافق که ترامپ نمی تواند در استراحتگاه مراکش زندگی کند ، به توافق رئیس جمهور ترامپ در سال 1993 با پالم بیچ تاون اشاره کردند.

در این توافق نامه آمده است که فقط اعضای باشگاه مراکش می توانند حداکثر 21 روز در سال و هر بار بیش از یک هفته در این باشگاه بمانند و همسایگان از رئیس جمهور سابق ترامپ می خواهند که این توافق را نیز دنبال کند.

با این حال ، بنیاد ترامپ اصرار داشت که هیچ سند یا توافق نامه ای برای منع زندگی رئیس جمهور ترامپ در مراکش وجود ندارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *