[ad_1]

“جهت تجهیز مصونیت گروه تا تابستان … می تواند این کار را انجام دهد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) با 1 میلیون نفر در روز برای شهروندان خود در طی سه هفته آینده اطمینان دارد.

طبق گزارش CNN ، The Hill و Politico ، رئیس جمهور بایدن در 25 ام (به وقت محلی) به خبرنگار کاخ سفید گفت: “من بسیار مطمئن هستم که می توانیم برای سه هفته آینده روزانه یک میلیون نفر را واکسینه کنیم.

وی ادامه داد: شاید روزانه 1 میلیون نفر نباشد اما 1.5 میلیون نفر بتوانند واکسینه شوند. هنوز هم ، او تأكید كرد ، “ما باید به هدف 1 میلیون نفر در روز برسیم (اول).”

وی گفت: “ما قصد داریم طی 100 روز آینده به 100 میلیون دوز واكسیناسیون دست یابیم.” “طی 100 روز آینده ، ما می توانیم فراتر از این حد برویم و به نقطه دستیابی به مصونیت جمعی در کشوری 300 میلیون نفری برسیم.

رئیس جمهور بایدن در پاسخ به این س whenال که چه وقت آمریکایی هایی که می خواهند واکسینه شوند می توانند بلافاصله این واکسن را بگیرند گفت:

وی افزود: “این امر از نظر حکمرانی و انتشار فراتر از همه تلاشها در کره یک چالش خواهد بود” ، وی افزود ، “من فکر می کنم ما می توانیم این کار را انجام دهیم.” وی همچنین گفت: من مطمئن هستم که تا تابستان به دنبال مصونیت جمعی خواهیم بود.

وی افزود: “افرادی که در لیست (اولویت های واکسیناسیون) نیستند (تا تابستان) به (واکسیناسیون) دسترسی بیشتری خواهند داشت.” وی گفت: “این احساسی شبیه راهی است که می رویم و فکر می کنم می توانیم این کار را انجام دهیم”.

رئیس جمهور بایدن 100 میلیون دوز واکسیناسیون را در طی 100 روز از آغاز به کار خود با توجه به قبل از کار اعتراف کرد. بر اساس نقشه توزیع Crown 19 دانشگاه جان هاپکینز ، تاکنون مجموعاً 25 میلیون و 235 هزار مورد تأیید شده در ایالات متحده آزاد شده است. تعداد تلفات انباشته 42400 نفر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *