[ad_1]

“خدمت سربازی برای هویت جنسیتی نباید غیرفعال شود”
“قدرت آمریکا از تنوع ناشی می شود”
در این روز رسماً به عنوان اولین وزیر دفاع برای سیاه پوستان افتتاح شد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی را در تاریخ 22 (به وقت محلی) در کاخ سفید امضا می کند. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن دستور اداری امضا كرد كه به افراد تراجنسیتی اجازه می دهد در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) در ارتش خدمت كنند ، CNN و دیگران گزارش دادند.

این محدودیت های رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ در مورد خدمات نظامی تراجنسی ها در دوران تصدی وی را برطرف می کند.

باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، برای اولین بار در ژوئن 2016 اجازه داد که افراد تراجنسیتی در ارتش خدمت کنند و پرزیدنت ترامپ با استدلال “یک لایحه پزشکی بزرگ و سردرگمی” او را در ژوئیه 2017 ممنوع کرد. این اقدام پس از نبرد دادگاه در سال 2019 به اجرا درآمد

قبل از امضا در کاخ سفید ، رئیس جمهور بایدن گفت: “این دستورالعمل اجرایی برای امضا آنچه توسط فرماندهان نظامی و وزرای قبلی پشتیبانی می شد. آنچه من انجام می دهم اطمینان از این است که همه آمریکایی های واجد شرایط می توانند لباس رسمی بپوشند و خدمت کنند. در کنار.” او گفت.

سی ان ان گفت ، در داده های ارائه شده توسط کاخ سفید ، “رئیس جمهور بایدن معتقد است که هویت جنسیتی نباید مانعی برای خدمت نظامی باشد و قدرت آمریکا در تنوع است.”

به گفته کاخ سفید ، رئیس جمهور بایدن صبح امروز با معاون رئیس جمهور کملا هریس ، وزیر دفاع لوید آستین و رئیس ستاد کل مارک میلی دیدار کرد.

آستین که اولین وزیر دفاع سیاه پوست در ایالات متحده شد ، پس از ارائه پیشنهاد تصویب به جلسه کارمندان سنا در 22 ام ، در دفتر پنتاگون سوگند یاد کرد. آستین گفت که از خدمت در ارتش تراجنسی حمایت می کند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *