[ad_1]

درخواست تجدید نظر اضطراری “من با 1.9 تریلیون دلار پرداخت شده وسواس ندارم”
“من نمی توانم از اولین کار با مردم قول بدهم”
به نظر می رسد 1400 دلار برای هر نفر در حال افزایش است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی مهاجرت را در دفتر کاخ سفید در تاریخ 2 (به وقت محلی) امضا می کند. پرزیدنت بایدن دستورالعمل اجرایی را برای پیوند خانواده های مهاجرانی که در آینده مجبور به جدا شدن از سیاست ضد مهاجرتی ترامپ و بررسی سیاست های مهاجرتی بودند ، امضا کرد. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن در سومین جلسه (به وقت محلی) با دموكرات ها ملاقات كرد و گفت كه وی ادعا نمی كند 1.9 تریلیون دلار (2100 تریلیون) صندوق حمایت اضطراری برای تاج 19 بخواهد. آسوشیتدپرس و دیگران گزارش دادند كه كنگره خواستار “اقدام سریع” در مورد پول کشور شده بود.

رئیس جمهور بایدن گفت که او قصد ندارد سرانه 1400 دلار را که قبلاً به مردم آمریکا قول داده است تغییر دهد. در عوض ، وی گفت که آماده است “هدفی” را که موضوع یارانه هاست ، یعنی برای کاهش آستانه درآمد ، یعنی آستانه واجد شرایط بودن ، تنظیم کند.

بایدن گفت: “ما اکنون یک کشور کامل مملو از افراد رنج دیده داریم. ما باید اکنون اقدام کنیم. ما باید سریع عمل کنیم.” وی افزود: “من نمی خواهم اولین کار دولتم را با قول دادن به مردم آغاز کنم.”

وی در مجلس نمایندگان با دموکرات ها دیدار کرد و به زودی با رهبران سنا در کاخ سفید با دموکرات ها دیدار کرد. تشکیلات خودگردان تجزیه و تحلیل می کند که این یک گام در جهت تقویت روابط عمومی و همکاری با قانونگذاران است ، ضمن مقابله با گسترش سجادها و بهبود اقتصادی.

انتظار می رود قرنطینه و اقتصاد اولویت اصلی پارلمان دولت بایدن باشد و ببیند که دولت بایدن چقدر می تواند با پارلمان همکاری کند.

گفتگوی بایدن با مجلس نمایندگان در آن روز جلسه غیررسمی بود ، اما این محتوا توسط دو منبع در اختیار نمایندگان حاضر در مجلس قرار گرفت و آنها خواستند نامشان فاش نشود.

رئیس جمهور بایدن سعی دارد با ترغیب نمایندگان جمهوری خواه در هر زمان ممکن از هر دو حزب حمایت کند ، اما از سوی دیگر ، او از اکثریت حزب دموکرات در مجلس نمایندگان برای وضع قانون در اولویت اصلی استفاده می کند.

حزب جمهوری خواه با پرداخت بیش از حد کمک های ناشی از فاجعه بایدن مخالف است و در عوض اصرار در پرداخت یارانه زیر 1000 دلار به ازای هر نفر دارد که به 618 میلیارد دلار کاهش یافته است. همچنین خواستار حمایت صفر از کشورها و شهرها است.

بایدن در آن روز به جلسه با 10 سناتور ، از جمله چاک شومر ، دموکرات اعتماد کرد و گفت: این بدان معنی است که برخی از قانونگذاران جمهوری خواه نیز موافق هستند.

با ادامه افزایش تعداد مرگ و میرهای آلوده به ویروس و افزایش مشکلات اقتصادی ، هدف بایدن پذیرش یارانه های فاجعه کرونا 19 در ماه مارس است که منافع بیکاری و سایر سیستم های پشتیبانی مشاغل کوچک منقضی می شود. بودجه توزیع واکسن ، یارانه مستقیم خانوارها و یارانه بازسازی مدارس و مشاغل نیز منتظرند.

در پاسخ ، سخنگوی کاخ سفید ، گوانگه زنساکی گفت که رئیس جمهور آمادگی دارد تا تصویب نهایی بسته یارانه فاجعه متفاوت از نسخه اول باشد. وی همچنین گفت که هدف یارانه 1400 دلاری “از نظر اندازه ، سطح درآمد دریافت کنندگان مشکلی ندارد.” وی گفت که این موضوع را صریح اعلام کرد.

امروز ، رئیس جمهور بایدن و وزیر خزانه داری جانت یلن اتفاق نظر دارند كه جمهوری خواهان می گویند پرداخت ها بسیار اندك است به طوری كه یارانه های كوچك در جریان بحران مالی 2009 ، درسی را به یاد ما می آورد كه بعداً وضعیت را بدتر كرد.

حزب جمهوری خواه اصرار دارد کمتر از 40 هزار دلار در سال در مراحل 1000 دلار و کمتر بپردازد. 1400 دلار بایدن به افرادی تعلق می گیرد که حقوق بالاتری تا 300000 دلار دارند.

برای تصویب حزب دموکرات ، 10 جمهوریخواه در سنا باید تصویب کنند و سپس می توان 50-50 را با یک رأی از کامالا هریس پذیرفت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *