[ad_1]

شناخت تأثیر بر وظایف قانونی / جدول زمانی تصویب وزیر
“اگر این اتفاق نیفتد ، نتیجه بدتر است.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جی = رئیس جمهور آمریکا تصمیم استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین را ناخن گرفت زیرا “این باید اتفاق بیفتد”.

پرزیدنت بایدن به خبرنگار CNN که در 25 ام (به وقت محلی) در کاخ سفید ملاقات کرد ، گفت که کنگره “فکر می کند این اتفاق باید بیفتد” در مورد استیضاح رئیس جمهور ترامپ از کنگره.

وی گفت: اذعان کرد که رژیم استیضاح می تواند بر وظیفه قانونی و جدول زمانی تصویب وزیر تأثیر بگذارد. “اگر این اتفاق نیفتد ، تأثیر بدتری خواهد داشت.”

نتیجه استیضاح محتاطانه بود. وی با پیش بینی اینکه بعید است بیش از 17 سناتور جمهوری خواه از استیضاح ترامپ حمایت کنند ، گفت: (سناتور) تغییر چندانی نکرده است.

در تاریخ ششم این ماه ، مجلس نمایندگان آمریکا پس از حمله به معترضین مورد حمایت ترامپ در کپیتول ، ترامپ رئیس جمهور پیشین را به “تحریک جنگ داخلی” متهم کرد.

مجلس نمایندگان لایحه استیضاح را در روز سیزدهم تصویب و در تاریخ 25 ام به مجلس سنا ارسال کرد. جلسه استیضاح در مجلس سنا قرار است در هفته دوم فوریه آغاز شود.

برای تصویب لایحه استیضاح در مجلس سنا ، بیش از دو سوم نمایندگان باید آن را تصویب کنند. در حال حاضر ، حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه هر کدام 50 کرسی دارند و بیش از 17 قانونگذار جمهوری خواه موظف به تصویب لایحه استیضاح هستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.