[ad_1]

توجه داشته باشید تا زمان انصراف نامزدی از سنا

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جودی شلتون ، نامزد مدیر سیستم فدرال رزرو (فدرال رزرو) ، در 13 فوریه سال گذشته (به وقت محلی) در جلسه استماع سنا شرکت کرد. 2021.2.5.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = نامزدی هیئت مدیره فدرال رزرو جودی شلتون پس گرفته شد و این بحث و جدال پیرامون “رمزهای تبریک” دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا را برانگیخت.

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده در صفحه اصلی کاخ سفید در چهارم (به وقت محلی) ، رئیس جمهور جو بایدن نامزدهای بیش از 30 نامزد را از جمله نامزد شلتون را پس گرفته است. سنا که مجاز به تصویب آنها بود ، روز قبل به آن اطلاع داده شد.

شلتون مدیر اجرایی سابق ایالات متحده در بانک اروپای بازسازی و توسعه (EBRD) است. وی مشاور اردوگاه انتخاباتی ترامپ در سال 2016 بود و در جولای گذشته به عنوان عضو هیئت مدیره فدرال رزرو معرفی شد. هفت عضو هیئت مدیره فدرال رزرو ، از جمله رئیس ، وجود دارد و دو کرسی خالی است ، از جمله صندلی رئیس سابق جانت یلن (وزیر دارایی فعلی) ، که در مارس 2018 بازنشسته می شود.

شلتون بخاطر داشتن چشم انداز اقتصادی بسیار منحصر به فرد ، طرفداری از استاندارد طلا که دهه ها قبل لغو شد و استقلال بانک فدرال را مورد تردید قرار داد. انتقاداتی نیز برای نشان دادن نظرات متناقض در مورد سیاست های پولی مطرح شده است. در نتیجه ، آرا against مخالف تایید وی ، حتی در حزب جمهوری خواه نیز مطرح شد.

در واقع ، در 17 نوامبر سال گذشته ، سنا 50 رأی مخالف را به 47 رأی در یک رأی دادرسی برای تصمیم گیری در مورد ادامه رأی تایید رد کرد. اگرچه حزب جمهوری خواه یک حزب اکثریت بود ، انتظار می رفت که پذیرش پیشنهاد تصویب دشوار باشد و میچ مک کانل ، جمهوریخواه سنا ، آن را عمداً متوقف کرد. کریستوفر والر که در آن زمان به عضویت هیئت مدیره بانک فدرال نیز در آمد ، این طرح را تأیید کرد.

رئیس جمهور بایدن نگفت چه کسی پس از شلتون برای همان سمت معرفی خواهد شد.

◎ خبر مطبوعات هم اندیشی [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *