[ad_1]

ادعای شدید درباره نیاز به تحریم های ثانویه در کره شمالی

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] در پانزدهم (به وقت محلی) ، رئیس جمهور جدید منتخب ایالات متحده ، جو بایدن ، دیوید کوهن (عکس) ، مدافع سرسخت تحریم ها علیه کره شمالی را به عنوان معاون CIA انتخاب کرد. عکس در صفحه اصلی کمیته Insoo منتخب بایدن ارائه شده است. 2021.01.16.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیتنارا = جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا دیوید کوهن ، رهبر سرسخت تحریم های کره شمالی را به عنوان معاون سیا انتخاب کرده است.

کوهن از سال 2015 تا 2017 در زمان دولت باراک اوباما معاون رئیس سیا بود. وی پیش از این به عنوان معاون وزیر اطلاعات مالی تروریسم در وزارت دارایی خدمت می کرد.

در روز پانزدهم (به وقت محلی) ، کمیته انتقال در وب سایت خود اعلام کرد که بید معرفی شده کوهن را به عنوان معاون رئیس CIA معرفی کرده است.

بایدن گفت کوهن “ایران ، روسیه ، کره شمالی و سازمان های تروریستی را تصور و تحریم کرده است.”

طبق CNN ، معاون رئیس سازمان سیا ، یین جین لی نیازی به تأیید سنا ندارد.

سی.ان.ان گفت در حالی که کوهن معاون وزیر دارایی بود ، وی نقشی اساسی در تنظیم بودجه غیرقانونی و توسعه تحریم های اقتصادی علیه روسیه و ایران داشت.

وی با تهیه طرحی برای تحریم های مالی سازمان های تروریستی مانند دولت اسلامی (داعش) “بتمن مالی” لقب گرفت.

کوهن در مقاله ای برای واشنگتن پست در آوریل 2017 ، بر لزوم تحریم دوم علیه کره شمالی تأکید کرد.

تحریم ثانویه همچنین شرکت ها و افرادی را که با کشورهای تحریم شده مانند کره شمالی تجارت می کنند ، تحریم کرد. پرزیدنت ترامپ در سپتامبر 2017 دستور تحریم تحریم ثانویه کره شمالی را امضا کرد.

کوهن در این مقاله گفت: “دولت ترامپ باید همه کارها را انجام دهد تا چین درگیر شود (در تحریم ثانویه) ، اما حتی اگر چین زمان ببرد ، رئیس جمهور ترامپ باید به جلو حرکت کند.”

“دولت ترامپ باید تحریم های ثانویه ای را علیه بانک های متوسط ​​چینی اعمال کند که از تجارت کره شمالی حمایت می کنند. در صورت لزوم ، بانک های بزرگ را می توان به بعدا موکول کرد.” “و من هم به کره شمالی و هم به چین نشان خواهم داد که ایالات متحده سخت تلاش می کند تا اهرم فشار لازم را برای مذاکرات موفق ایجاد کند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *