[ad_1]

شورش های پارلمان “حمله خشونت آمیز”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در سومین جلسه (به وقت محلی) با دموکرات ها در دفتر کاخ سفید دیدار می کند تا در مورد یارانه فوق العاده کرونا 19 ، 04/2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر كیم ی جین = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن بر ادغام تأكید كرد و در سخنرانی خود در جلسه نماز ملی صبحانه در چهارم (به وقت محلی) از ناآرامی های اخیر در كنگره نام برد.

طبق CNN و دیگران ، رئیس جمهور بایدن به بسیاری از آمریکایی ها گفته است که آن زمان “تاریکی و تاریکی است” و “ایمان امید و راحتی را در تاریک ترین لحظات فراهم می کند.”

به طور خاص ، وی گفت: “ما فقط باید چشمان خود را باز کنیم. ما تصاویری را دیده ایم که حتی تصورش را هم نمی کردیم.

وی سپس از شورش های پارلمان انتقاد کرد و گفت “حمله خشونت آمیز به دموکراسی و پارلمان ما. حمله خشونت آمیز که زندگی ها را تهدید می کند و زندگی ها را می گیرد”

“ما اکنون با افراط گرایی سیاسی ، برتری سفید و تروریسم داخلی روبرو هستیم و باید آنها را شکست دهیم.”

علاوه بر این ، دموکرات ها و همچنین جمهوری خواهان گفتند: “ما در کشورمان گرسنه هستیم. آنها آمریکایی ها و افرادی هستند که در یک وضعیت قرار دارند.” تأکید بر ایالات متحده

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر ، رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ، رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و رئیس جمهور سابق باراک اوباما فیلم هایی را به جلسه نماز صبح ارسال کردند. رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ پیام ویدیویی ارسال نکرد.

نشست ملی نماز صبحانه رویدادی است که رئیس جمهور ، اعضای مجلس فدرال و رهبران مسیحی گرد هم می آیند و برای ایالات متحده دعا می کنند و صبحانه را به اشتراک می گذارند. هر روز صبح در اولین پنج شنبه ماه فوریه برگزار می شود و از اواسط دهه 30 آغاز می شود.

رئیس جمهور پیشین ترامپ در جلسه صبحانه و دعای ملی سال گذشته بحث و جدال ایجاد کرد و از طرف مقابل به سیاستمداران حمله کرد و در مورد اعتقادات مذهبی آنها س questionsالاتی را مطرح کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.