[ad_1]

“ورود انگلیس به ایالات متحده آمریکا محدود به نظر می رسد … برزیل نیز تحت تأثیر قرار گرفت”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده هنگام خروج از کلیسای جامع پس از شرکت در مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در جورج تاون در نزدیکی واشنگتن در 24 (به وقت محلی) دست خود را تکان داد. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن گزارش می دهد که وی ورود به ایالات متحده را در برابر آفریقای جنوبی ، جایی که جهش جدیدی در عفونت ویروس کرونا ایجاد شده است ، محدود می کند (کرونا 19).

NBC به نقل از دو مقام کاخ سفید در 24 ام (به وقت محلی) و اعلام کرد که رئیس جمهور بایدن در 25 ام محدودیت ورود را امضا می کند ، بر اساس این جزئیات. ویروس جهش یافته آفریقای جنوبی که سال گذشته کشف شد ، به بیش از 20 کشور در سراسر جهان گسترش یافته است.

جامعه علمی نگران است که ویروس واریانت آفریقای جنوبی ممکن است آنتی بادی موجود را در برابر ویروس 19 کرون تا حدی خنثی کند. این بدان معنی است که بیمارانی که از کرونا 19 بهبود یافته اند ممکن است مجدداً آلوده شوند و نگرانی زیادی وجود دارد ، زیرا این امر با اثر واکسن

بر اساس گزارش ها ، انتظار می رود که بایدن ورود به ایالات متحده از انگلستان ، جایی که ویروس نیز در آن پیدا شده است ، را محدود کند. دارندگان تابعیت غیرآمریکایی که به انگلستان وارد می شوند از این حق برخوردار خواهند بود.

علاوه بر این ، پیش بینی می شود چنین محدودیت هایی برای چندین کشور اروپایی که از طریق پیمان به اصطلاح شینگن ، مانند ایرلند ، مرزهای خود را به روی یکدیگر باز می کنند ، اعمال شود. NBC گفت ، برزیل ، جایی که ویروس جهش یافته پیدا شد ، نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

طبق نقشه توزیع جانز هاپکینز کرونا 19 ، تاکنون در مجموع 2،510،100 مورد تجمعی تأیید شده در ایالات متحده پیدا شده است. مرگ انباشته از تاج 19 حدود 418900 است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *