[ad_1]

توصیه هایی برای گسترش اهداف واکسیناسیون به افراد بالای 65 سال

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스] رسانه های مهم آمریكایی در روز چهاردهم (به وقت محلی) گزارش دادند كه تمرین برای مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریكا كه قرار بود در هفدهم برگزار شود ، به دلیل نگرانی های امنیتی برای یك روز به تعویق افتاده است. این عکس بایدن را در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره طرح محرک اقتصادی در ویلمینگتون ، دلاور نشان می دهد. 1394/01/16

[서울=뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده قصد دارد آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و نیروهای دفاعی ایالتی را برای ایجاد یک کلینیک جدید واکسن کرونا ویروس (کرونا 19) در ایالات متحده بسیج کند.

بر اساس گزارش CNBC و CNN در پانزدهم (به وقت محلی) ، کمیته گذار بایدن طرحی را برای ساخت یک کلینیک واکسن متحرک از طریق بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد. این امر به منظور ترویج واکسیناسیون در مناطقی است که زیرساخت های پزشکی کافی ندارند.

بعلاوه ، بایدن در نظر دارد این ایالت را توصیه کند تا تمام آمریکایی های بالای 65 سال را واکسینه کند. هدف آن سرعت بخشیدن به واکسیناسیون است.

کمیته انتقال گفت: “اولین اهداف واکسیناسیون توسط دانشمندان تعیین شده است ، اما روش اجرا بسیار سخت و گیج کننده است.” افرادی که واکسن می خواهند در دسترس نیستند ، اما واکسن ها در فریزر استفاده نشده باقی می مانند. ”

پیش از این ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) توصیه کرده بودند که این واکسن ابتدا به کارکنان مراقبت های بهداشتی و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت داده شود.

دولت دونالد ترامپ همچنین اعلام کرده است که باید تعداد اهداف واکسیناسیون را برای افراد بالای 65 سال گسترش دهد. پروژه توسعه واکسن کاخ سفید ، عملیاتی بسیار سریع ، کشورها را تشویق می کند اهداف واکسیناسیون خود را فراتر از توصیه های CDC گسترش دهند.

در یک سخنرانی در شب چهاردهم در ویلمینگتون ، دلاور ، بایدن منتخب در یک سخنرانی در ویلمینگتون ، دلاور ، گفت: “هرچه تعداد بیشتری از افراد را تلقیح کنیم ، می توانیم زندگی را سریعتر نجات دهیم. با ترک این همه گیری ، زندگی و زندگی ما افرادی که ما آنها را دوست داریم “شما می توانید به E. برگردید.

وی گفت: “ما نمی توانیم یک شبه از آن خارج شویم و به عنوان یک ملت تقسیم شده نمی توانیم این کار را انجام دهیم.”

افزایش کرونا 19 در ایالات متحده فروکش نمی کند. طبق آماری از دانشگاه جان هاپکینز ، روز 14 ام روز 229386 مورد جدید و 3،769 مرگ در روز در ایالات متحده ثبت شده است.

بایدن منتخب بزودی در ویلمینگتون در مورد برنامه واکسیناسیون صحبت خواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *