[ad_1]

انتظار می رود تغییرات اقلیمی به عنوان یک اولویت امنیت ملی رسماً ارتقا یابد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = گزارش ها می گویند ، رئیس جمهور آمریكا جو بایدن ، كه قول داده است به طور فعال به موضوع تغییر آب و هوا بپردازد ، قصد دارد حفاری جدید نفت و گاز را در زمین های تحت مالكیت فدرال ممنوع كند.

در تاریخ 25 (به وقت محلی) ، نیویورک تایمز (NYT) به نقل از تعدادی از منابع گفت که رئیس جمهور بایدن قصد دارد همان دستور اجرایی را در تاریخ 27 امضا کند. منابع گفتند که این دستورالعمل مشهورترین دستورالعمل مجموعه ای از اقدامات سبز است که رئیس جمهور بایدن در تاریخ 27th انجام می دهد.

رئیس جمهور بایدن همچنین قصد دارد دستور دهد که زمین فدرال تا سال 2030 حفظ شود.

این سازمان همچنین در نظر دارد یک کارگروه در سطح دولت (TF) برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و صدور تفاهم نامه برای مطرح کردن موضوع تغییر اقلیم به عنوان یک اولویت امنیت ملی ایجاد کند.

دستورات اجرا بلافاصله و بدون تصویب مجلس به اجرا در می آیند.

رئیس جمهور بایدن متعهد شد که در طی چهار سال 2 تریلیون دلار در پاسخ به تغییرات آب و هوایی سرمایه گذاری کند.

با توجه به ترکیب پارلمان ، تصویب این دستور کار گسترده نمی تواند آسان باشد.

کرسی های دموکرات ها و جمهوری خواهان در سنا 50-50 مساوی است و به کمله هریس ، معاون رئیس مجلس سنا اجازه می دهد رای رای گیری را اعمال کند. در واقع ، حزب دموکرات حزب اکثریت است.

با این حال ، همکاری جمهوری خواهان ضروری است ، زیرا بیش از 60 رأی برای جلوگیری از دخالت در قوانین مجلس در پردازش قوانین اساسی لازم است.

NYT گفت ، بنابراین ، مالیات کربن و غیره ، که شرکت های گاز گلخانه ای را مجبور به پرداخت هزینه آن می کند ، بعید است از آستانه کنگره فراتر رود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *