[ad_1]

ویدئویی برای تماس ارسال شده در توییتر … زن دیگر سال گذشته بیکار بود

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]تماس رئیس جمهور آمریکا با بایدل با میشل ، زنی بیکار در کالیفرنیا ، در روز ششم (به وقت محلی) فاش شد. در این ویدئو ، رئیس جمهور بایدن بسته محرک خود ، برنامه نجات آمریکا را توضیح می دهد. (عکس = دستگیری رئیس جمهور بایدن در توییتر) 2021.02.07.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن فعالانه در حال پیشبرد اقدامات محرمانه 1.9 تریلیون دلاری خود (حدود 2134.65 تریلیون بوی بد) است. این تلاشی است برای بالا بردن افکار عمومی از طریق “گفتگوی مستقیم” با مردم.

در روز ششم (به وقت محلی) ، رئیس جمهور بایدن ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که در آن تماس با میشل ، یکی از ساکنان کالیفرنیا که سال گذشته به دلیل عفونت ویروس کرونا (کارونا 19) کار خود را از دست داد ، نشان داد.

در یک توییت ، رئیس جمهور بایدن گفت: “میشل سال گذشته کار خود را به دلیل همه گیری از دست داد.” “من اخیراً برای شنیدن یک داستان و اینکه چگونه طرح نجات آمریکا می تواند به چنین خانواده ای کمک کند ، با او تماس گرفتم. مورد بحث قرار گرفته است.

“طرح نجات آمریكا” نامی است كه به بسته محركهای 1.9 تریلیون دلاری كه قبل از روی كار آمدن رئیس جمهور بایدن اعلام شده است ، گفته می شود. حزب دموکرات اصرار بر تصویب یک باره داشت که انگیزه به دلیل عدم همکاری حزب جمهوری به تأخیر افتاد و در پنجم آستانه مجلس سنا را پشت سر گذاشت و لایحه ای را به مجلس نمایندگان ارسال کرد.

زنی به نام میشل ، که به این تماس پاسخ می داد ، در یک داستان ویدیویی یادآوری می کند: “من در ژوئیه (سال گذشته) اخراج شدم. شرکت من با کرونا 19 دوباره سازماندهی شد. این اولین باری بود که در زندگی ام اخراج شدم.”

وی گفت: “من با افرادی که موارد مشابهی را در فیس بوک تجربه کرده بودند تماس گرفتم و تصمیم گرفتم نامه ای به رئیس جمهور بایدن بنویسم. او نامه را خواند و با من تماس گرفت.”

در صحنه مکالمه پس از داستان ، رئیس جمهور بایدن تأکید کرد ، “کار بخشی از شماست. همانطور که پدرم گفت ،” کار فراتر از مزد است. عزت ، احترام و جایگاه شما در جامعه. “

رئیس جمهور بایدن سپس از طرح نجات خود در ایالات متحده رونمایی كرد و تأكید كرد كه وی از “امدادرسانی فوری به افراد مستمند” و “تأمین بیكاری وام های رهنی ، یارانه اجاره و امنیت غذایی كودكان” حمایت خواهد كرد.

وی همچنین توضیح داد ، “(طرح تشویقی) به اجرای SME ها ادامه خواهد داد.” وی همچنین گفت: ما طی 100 روز آینده 100 میلیون دوز (واکسن کرونا 19) به انسان تزریق خواهیم کرد. میشل پاسخ داد: “والدین من در مورد (واکسیناسیون) توافق کردند.”

میشل همچنین گفت: “(کار) احساسی است که من بیش از درآمد خود نیاز دارم و جایی برای رفتن دارم” ، و از رئیس جمهور بایدن تشکر کرد ، “نمی توانم بگویم که چقدر خوشحالم که او مرا صدا کرد.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *