[ad_1]

فکر می کنم به طور منظم در مراسم مذهبی شرکت خواهم کرد
دوم کاتولیک برای رئیس جمهور آمریکا

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در 24 ام (به وقت محلی) ، در اولین آخر هفته پس از روی کار آمدن ، رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن (سوم از چپ) برای شرکت در یک مراسم مذهبی وارد کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی شد. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن در اولین آخر هفته پس از روی كار آمدن در مراسم مذهبی كلیسای جامع حضور یافت.

به گزارش آسوشیتدپرس در بیست و چهارم (به وقت محلی) ، روز یکشنبه رئیس جمهور بایدن از کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در نزدیکی کاخ سفید برای مراسم مذهبی دیدن کرد.

به استثنای رئیس جمهور بایدن ، رئیس جمهور سابق جان اف کندی ، که تنها کاتولیک در میان روسای جمهور گذشته ایالات متحده بود ، به سایت مراجعه می کرد. این مکان همچنین مکانی است که رئیس جمهور بایدن در زمان معاون خود رئیس جمهور با یک مراسم مذهبی مورد استقبال قرار می گرفت.

AP گزارش داد ، رئیس جمهور بایدن از درب ورودی با پرچم “Black Lives Matter” وارد شد.

سخنگوی کاخ سفید جن ساکی در تاریخ 22 گفت که رئیس جمهور بایدن در طول دوره مسئولیت خود به طور منظم در مراسم مذهبی شرکت می کند.

رئیس جمهور بایدن گفت که او هنوز تصمیم نگرفته است که کدام کلیسای جامع را در واشنگتن دی سی ، جایی که کاخ سفید واقع شده است ، بازدید کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.