[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴 =AP/뉴시스] سخنگوی جدید کاخ سفید جن ساکی در مورد 20 ام (به وقت محلی) به کاخ سفید توضیحاتی ارائه داد. 29.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = کاخ سفید در بیست و هشتم (به وقت محلی) اعلام کرد که امضای دستور اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن در مورد مهاجرت به هفته آینده موکول شده است.

به گزارش سی ان ان ، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید تأیید کرد که امضای دستورالعمل مربوط به سیاست مهاجرت ، که در ابتدا برای بیست و نهم برنامه ریزی شده بود ، در جلسه توجیهی منظم به هفته آینده موکول شده است.

ساکی گفت: “نسخه اولیه طرح امضای دستورالعمل اجرایی وجود داشت ، اما این یک پروژه بود.” “هفته آینده در مورد سیاست مهاجرت چیزهای بیشتری برای گفتن خواهم داشت. طی چند روز آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه خواهم داد.”

طبق پروژه ارائه شده توسط کاخ سفید ، رئیس جمهور بایدن قصد دارد دستور اجرایی مربوط به مهاجرت را در روز 29 امضا کند.

گزارش شده حاوی مطالبی برای لغو سیاست سختگیرانه مهاجرت دولت سابق دونالد ترامپ برای کاهش مهاجرت غیرقانونی و بهبود مراحل مرزی است. سیاست جدایی دولت ترامپ همچنین یک کارگروه (TF) را برای حمایت از پیوند مجدد خانواده های پناهنده ای که به خانواده های جدا شده تبدیل شده اند ، ایجاد کرده است.

پیش از این ، رئیس جمهور بایدن یک دستور اجرایی برای متوقف ساختن مانع مرزی بین ایالات متحده و مکزیک در روز بیستم ، روز افتتاح آن ، امضا کرد و اخراج افراد غیر شهروند را به مدت 100 روز متوقف کرد. با این حال ، ایالت تگزاس تحت سلطه جمهوری خواهان شکایتی را برای متوقف کردن اخراج و دادگاهی فدرال در ایالات متحده برای “توقف اخراج به مدت 14 روز” تشکیل داده است.

ساکی در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن دستور اجرای مهاجرتی تحت تأثیر دادخواست تگزاس است توضیحی نداد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *