[ad_1]

سه دستور اداری برای “مهاجرت” بلافاصله پس از تصویب مجلس سنا توسط وزیر زمین امضا کرد
مروری بر سیاست ضد مهاجرتی ترامپ از جمله ایجاد TF
بایدن “از سیاست غلط خلاص می شود” … او خودش را فوراً دور نمی اندازد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی مهاجرت را در دفتر کاخ سفید در تاریخ 2 (به وقت محلی) امضا می کند. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن سه دستورالعمل مربوط به مهاجرت را امضا كرد ، از جمله پیوستن مجدد خانواده های تقسیم شده به پناهندگان در دوم (به وقت محلی) ، نیویورك تایمز (NYT) و دیگران كه در طول روز اعلام شد.

پرزیدنت بایدن دستورالعمل اجرایی در دفتر کاخ سفید را امضا کرد تا به موجب آن اتحاد مجدد خانواده های پناهنده ای که به دلیل سیاست ضد مهاجرتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ، از هم جدا شده اند ، تقویت شود.

علاوه بر این ، سیاست مهاجرتی دولت ترامپ ، که دسترسی به پناهندگی و اقامت دائم را دشوار می کند ، به طور کامل بررسی شده است.

یک گروه کاری (TF) به سرپرستی وزیر کشور الخاندرو مایورکاس نیز برای شناسایی خانواده های تقسیم شده در مرز تشکیل شده است.

پیوند مجدد خانواده های پناهنده تقسیم شده معکوس سیاست قبلی جدایی اجباری خانواده ها با اصل تحمل صفر برای مهاجران غیرقانونی است. رئیس جمهور پیشین ترامپ سرکوب در مرز آمریکا و مکزیک را تشدید کرده و والدین و فرزندان مهاجران غیرقانونی را از هم جدا کرده و برخی از والدین را با زور از کشور اخراج کرده و منجر به انشعاب در زندگی شده است.

رئیس جمهور بایدن به خبرنگاران گفت: “ما شرم اخلاقی و ملی انجام شده توسط دولت قبلی را باز خواهیم گرداند.” من این کار را ممکن می کنم ”

“با تجزیه و تحلیل علت اصلی مشکل مهاجرت در مرزهای جنوبی ، ما یک بررسی جامع از سیاست ضد مهاجرتی دولت قبلی خواهیم داشت ، که کاملاً مضر بود و بر آن تأثیر منفی گذاشت.”

وی گفت: “در حکم اجرایی داستانهای زیادی وجود دارد که من به دلایلی آنها را امضا کردم.” “این در مورد ایجاد قانون جدید نیست. در مورد از بین بردن سیاست های اشتباه است.”

NYT پیش بینی می کند که این سیاست ها در نهایت فرصت های مهاجرت قانونی و مهاجرت برای پناهجویان را گسترش می دهد. انتظار می رود برنامه دولت ترامپ برای مجبور کردن مهاجران به انتظار در مرز مکزیک و جبران آسیب سیاست تحمل صفر در صورت جدایی اجباری خانواده پایان یابد.

با این حال ، وی گفت که وی بلافاصله سیاست ضد مهاجرتی رئیس جمهور سابق ترامپ را حذف نکرد. برای معکوس کردن سیاست ، به زمان ارزیابی و آماده سازی نیاز است.

سخنگوی کاخ سفید جن ساکی گفت: “بخشی از تلاش ما ارزیابی خسارات ناشی از سیاست های اعمال شده توسط دولت قبلی است.” ما می خواهیم بلافاصله اقدام کنیم ، اما باید این کار را از طریق یک روند سیاسی استراتژیک انجام دهیم. ”

ساکی گفت که TF جدید طی چهار ماه اولین گزارش خود را به رئیس جمهور بایدن ارائه نمی دهد و برخی از خانواده ها ممکن است دو سال یا بیشتر صبر کنند.

پیش از این ، در تاریخ 20 ماه گذشته ، رئیس جمهور بایدن ، یک فرمان اجرایی برای متوقف ساختن مانع مرزی ایالات متحده و مکزیک و توقف غیر شهروندان برای 100 روز امضا کرد. همچنین شامل نگهداری و تقویت سیستم DACA بود.

با این حال ، بلافاصله دولت جمهوری خواه تگزاس برای جلوگیری از اخراج پرونده ای شکایت کرد و دادگاه فدرال در ایالات متحده دستور تعلیق اخراج را به مدت 14 روز صادر کرد.

در همین حال ، به محض تصویب مجلس سنا ، وزیر مایورکا ، این امضا صورت گرفت. سنا در همان روز ، 56-43 ، لایحه تصویب را برای مایورکا در جلسه عمومی تصویب کرد. وی از نژاد کوبایی است و اولین مهاجر از ایالات متحده است که وزیر زمین می شود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *