[ad_1]

“تبعیض نژادی از سعادت و ثبات ایالات متحده می کاهد.”
“برای تغییر ، ایالات متحده و دولت باید تغییر کنند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در حالی که کملا هریس ، معاون رئیس جمهور ، این موضوع را مشاهده می کند ، در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) در کاخ سفید دستور اجرایی برابری نژادی را در ایالات متحده امضا می کند. 2021.1.27

[워싱턴=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن به وزارت دادگستری دستور می دهد كه از اعتماد به زندان های خصوصی دست بردارد و نقش اصلی دولت را در اجرای سیاست های تبعیض آمیز مسكن در 26 ام (به وقت محلی) تشخیص دهد.

رئیس جمهور بایدن گفت كه دولت آمریكا باید “رویكرد كلی” خود را نسبت به موضوعات عدالت نژادی قبل از امضای دستور اجرایی امروز تغییر دهد. وی افزود: فاجعه نژادپرستی سازمان یافته باعث شکوفایی و امنیت ایالات متحده می شود.

بایدن گفت ، “ما اکنون باید تغییر کنیم. ما می دانیم که زمان می برد ، اما می توانیم. من کاملاً عقیده دارم که آمریکا آماده تغییر است ، اما دولت باید تغییر کند.”

بایدن پس از یک سال اعتراض شدید علیه نژادپرستی نهادی در ایالات متحده روی کار آمد. دستورالعمل روز منعکس کننده تلاش های وی برای انجام تعهد مبارزاتی خود برای مقابله با بی عدالتی نژادی است.

بخشنامه جدید علاوه بر الزام وزارت دادگستری برای محدود کردن استفاده از زندانهای خصوصی ، توصیه می کند که دولت فدرال به حاکمیت قبیله احترام بگذارد و تبعیض علیه جوامع آسیایی-آمریکایی و اقیانوس آرام را به دلیل آلودگی ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) منع کند. .

بایدن همچنین به وزارت مسکن و شهرسازی دستور داد تا اقدامات لازم را برای پیشبرد یک سیاست مسکن عادلانه انجام دهد.

رئیس جمهور بایدن گفت که دستور دادستان کل برای عدم تمدید قرارداد با زندان های خصوصی “اولین قدم برای جلوگیری از درآمد شرکت ها از زندان مجرمان است.”

تاکید بر بیگانه هراسی نسبت به آمریکایی های آسیایی در پاسخ به اظهارات تهاجمی و خطرناک دولت ترامپ است. رئیس جمهور سابق ترامپ بارها و بارها از زبان بیگانه هراسی استفاده کرده است ، و به کرونا 19 در سراسر بیماری همه گیر کرونا 19 اشاره کرده است.

این دستورالعمل مقامات بهداشتی را به صدور رهنمودهایی تشریح می کند که بهترین روشها را برای افزایش ظرفیت فرهنگی و حساسیت به آسیای آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام در پاسخ دولت فدرال به COVID-19 توضیح می دهد ، در حالی که وزارت دادگستری با جرایم و آزارهای نفرت مقابله می کند. به همین منظور ، انجمن جزایر آسیا و اقیانوس آرام و جزایر اقیانوس آرام (AAPI).

پیش از این ، بایدن یک دستور اجرایی برای لغو سیاست های دوران ترامپ مبنی بر ممنوعیت خدمت تراجنسی در تراجنسی ها در تاریخ 25 امضا کرد و هفته گذشته نیز دستور لغو ممنوعیت مسافرت از چندین کشور اسلامی و آفریقایی را امضا کرد.

وی هفته گذشته پس از حملات وفادارانه ترامپ ، از جمله گروه های وابسته به گروه های برتری طلب سفیدپوست ، به مقامات انتظامی و اطلاعاتی دستور داد تهدید افراط گرایی خشن در ایالات متحده را بررسی کنند.

در همین حال ، سوزان رایس ، مشاور امور داخلی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور بایدن معتقد است که معامله با سهام به نفع ایالات متحده است. وی گفت: اقدامات تبعیض آمیز در زمینه های مختلف ، از جمله آموزش وام های تجاری ، منجر به از دست دادن 16 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی ایالات متحده طی 20 سال گذشته شده است و اقتصاد ایالات متحده دسترسی به آموزش و وام های تجاری را از دست داده است. موضوع تبعیض به صورت علنی مورد توجه قرار گرفته است و با استناد به مطالعه سیتی گروپ طی 5 سال آینده 5 تریلیون دلار (5527 تریلیون بوی بد) افزایش خواهد یافت

رایس افزود: “برای اینکه ایالات متحده در قرن بیست و یکم رقابت کند و پیشرفت کند ، ساختن اقتصاد عادلانه تر ضروری است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.