[ad_1]

سه دستور اداری برای “مهاجرت” بلافاصله پس از تصویب مجلس سنا توسط وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل امضا کرد
سیاست ضد مهاجرتی ترامپ برداشته شد … “خلاص شوید از سیاست غلط”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی مهاجرت را در دفتر کاخ سفید در تاریخ 2 (به وقت محلی) امضا می کند. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن سه فرمان اجرایی مربوط به مهاجرت را امضا کرد ، از جمله پیوستن مجدد خانواده های جدا شده توسط پناهندگان در دوم (به وقت محلی) ، رسانه های خارجی در آن روز گزارش دادند.

پرزیدنت بایدن دستورالعمل اجرایی در دفتر کاخ سفید را امضا کرد تا به موجب آن اتحاد مجدد خانواده های پناهنده ای که به دلیل سیاست ضد مهاجرتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ، از هم جدا شده اند ، تقویت شود.

این بازگشت جدائی اجباری اعضای خانواده به عنوان “اصل تحمل” به مهاجران غیرقانونی است. رئیس جمهور پیشین ترامپ سرکوب در مرز آمریکا و مکزیک را تشدید کرده و والدین و فرزندان مهاجران غیرقانونی را از هم جدا کرده و برخی از والدین آنها را مجبور به جدا شدن از زندگی کرده است.

رئیس جمهور بایدن به خبرنگاران گفت: “ما شرم اخلاقی و ملی انجام شده توسط دولت قبلی را باز خواهیم گرداند.” من این کار را ممکن می کنم ”

همچنین شامل مطالبی بود که نیاز به بررسی جامع سیاست مهاجرت داشت.

رئیس جمهور بایدن تأکید کرد ، “با تجزیه و تحلیل علت اصلی مشکل مهاجرت به مرزهای جنوبی ، ما یک بررسی کامل از سیاست ضد مهاجرتی دولت قبلی خواهیم داشت ، که کاملاً مضر بود و بر آن تأثیر منفی گذاشت.”

رئیس جمهور بایدن گفت: “در حکم اجرایی داستانهای زیادی وجود دارد که من توجیه کردم برای این امر. این در مورد تهیه قانون جدید نیست. این در مورد از بین بردن سیاستهای غلط است.”

این امضا در همان روز اندکی پس از تأیید سنا برای انتخاب نامزد الخاندرو مایورکا برای وزیر کشور انجام شد. سنا لایحه تصویب نامزد مایورکا را در جلسه عمومی آن روز ، ساعت 56:43 تصویب کرد. وی از نژاد کوبایی است و اولین مهاجر از ایالات متحده است که وزیر زمین می شود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *