[ad_1]

نماینده سابق کنگره جونز که کاندیدای دادستان کل کشور بود
“محرک نفوذ همچنین باید مسئولیت قانونی داشته باشد”

پیوند_انتخابی
[버밍엄=AP/뉴시스]سناتور سابق داگ جونز ، یکی از نزدیکترین دستیاران رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده جو بایدن ، پس از انتخاب سناتور در بیرمنگام ، آلاباما در سال 2017 ، طرفداران خود را تکان می دهد. 2021.1.11.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = جو بایدن ، که در 20 ام (به وقت محلی) راه اندازی می شود ، قادر به بررسی شورش های بی سابقه در کنگره برای حمله به دولت ایالات متحده است ، پیش بینی بایدن در روز دهم.

داگ جونز دموکرات سابق آن روز در مصاحبه ای با CNN گفت: “من فکر می کنم وزارت دادگستری بایدن اوضاع را بررسی خواهد کرد.” جونز نماینده سابق کنگره یکی از نزدیکترین دستیاران بایدن بود و اگرچه وی برای اولین وزیر دادگستری معرفی شد ، سرانجام قاضی دادگاه تجدیدنظر فدرال مریک گالاند انتخاب شد.

جونز ، نماینده سابق کنگره گفت: “فقط معترضین نیستند که به پایتخت حمله کرده اند.” – به نظر می رسد همه کسانی که در تجمع قبلی صحبت کردند این را تحریک می کنند.

وی گفت: “من نمی توانم بگویم که در حال حاضر چه مواردی دنبال خواهد شد ، اما فکر می کنم باید همه موارد را بررسی کنم.” “این مهمترین چیز است. مردم آمریکا سزاوار هستند بدانند دقیقاً چه اتفاقی افتاده است.”

وی تأکید کرد: “افرادی که قانون شکنی می کنند باید به نوعی در مورد عواقب آن پاسخگو باشند.”

وی گفت ، به ویژه ، باید وضعیت در دو ماه گذشته بررسی شود. در این مقاله آمده است که هم عاملان این حادثه ، از جمله پلیس کشته شده در این حادثه ، و هم معترضانی که توسط سلاح های پلیس کشته شده اند ، باید در این حمله شرکت کنند.

وی گفت: “نباید عجله داشته باشید.” “نه تنها کسانی که به کاپیتول حمله کردند و باعث آشوب شدند ، بلکه کسانی که آنها را تحریک کرده اند نیز باید پاسخگو باشند.”

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل تحریک اوضاع مورد انتقاد قرار گرفته است ، گفته می شود که تحقیقات توسط رئیس جمهور ترامپ نیز باید شامل شود. پرزیدنت ترامپ بارها از طریق توییتر از شرکت در تجمع تشویق کرده و پستی را منتشر کرده است که به نظر می رسد اعتراض رادیکال را تشویق می کند. علاوه بر این ، در روز آشوب های کنگره ، معترضین بارها علیه انتخابات ریاست جمهوری بحث کردند و به پارلمان رفتند.

دادستان های فدرال ایالات متحده قبلا هشدار داده اند که رئیس جمهور ترامپ ممکن است تحت تحقیق باشد. دادستان فعلی واشنگتن ، مایکل شروین ، گفت که او در حال تحقیق در مورد اتهامات جنایات ، از جمله مواردی که به او کمک کرده اند یا او را تسهیل کرده اند ، و همچنین معترضانی که روز هفتم به پایتخت حمله کردند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *