[ad_1]

واکنش بزرگ در صنعت نفت “Keystone X کنار کشید ، هزاران شغل از بین رفت
دستورالعمل جدید “مجوز حفاری را به مدت 60 روز متوقف کنید … بلافاصله”
برگشت 180 درجه ای در سیاست انرژی ترامپ

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. رئیس جمهور بایدن فرمان اجرایی Buy American را امضا کرد. وب سایت کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور بایدن دولت فدرال را مجبور می کند دلارهای مالیات دهندگان را برای محصولات آمریکایی ساخته شده توسط کارگران آمریکایی از قطعات آمریکایی هزینه کند.” 2021.01.26.

[워싱턴=AP/뉴시스] خبرنگار چا می ری = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، دستورالعمل ممنوعیت حفاری و فروش نفت و گاز طبیعی در تمام اراضی عمومی و آبهای عمومی ، از جمله اراضی فدرال را صادر كرد. این 180 درجه شد.

دو منبع مطلع از دستورالعمل جدید بایدن ، که در تاریخ 27th اعلام خواهد شد ، به آسوشیتدپرس گفتند که این دستور به مدت 60 روز به حالت تعلیق درآمد و به دنبال آن تعلیق 60 روزه مجوزهای حفاری نفت یا گاز در سال گذشته اعلام شد. گنجانده شده است. در نتیجه ، بیشتر سیاست های ضد زیست محیطی ترامپ تغییر خواهد کرد.

منابعی که از ذکر نام خودداری کردند گفتند که برخی جزئیات هنوز در حال تغییر است. با این حال ، بیانیه اصلی کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و جلوگیری از انتشار آلاینده ها در راستای تغییرات عمده سیاست برای مبارزه با تغییرات آب و هوا است.

منابع گفتند ، هدف از این دستورالعمل این است که به مقامات دولتی فرصت داده شود تا تأثیرات زیست محیطی و آب و هوایی تولید نفت و گاز را بررسی کنند.

گروه های زیست محیطی دستور اجرایی دولت بایدن را به عنوان اقدامی جسورانه و فوری مورد نیاز برای تأخیر در بروز فاجعه ناشی از تغییرات آب و هوایی ستودند.

به ویژه ، Kiran Circleing ، دبیرکل مرکز تنوع زیستی ، که رهبری جنبش حفاری نفت و گاز را بر عهده دارد ، استقبال کرد: “تصمیم دولت بایدن سیاستی است که اگر به درستی اجرا شود ، می تواند تکنیک شکستن و حفاری را به طور کامل از بین ببرد. آثار. ”

از طرف دیگر ، صنعت نفت و سازمانهای مرتبط با اعتراض شدید ، دولت بایدن را به كشته شدن هزاران شغل با تعطیلی تجارت خط لوله Keystone X در اولین روز فعالیت خود متهم كردند.

بروک سیمونز ، رئیس انجمن نفت اوکلاهما گفت: “این تازه آغاز است. در آینده بدتر خواهد شد.” قیمت و هزینه های سوخت جهش خواهد کرد. ”

کاتلین سوگاما ، رئیس انجمن انرژی غرب گفته است که او برای بطلان دستور بایدن برای متوقف کردن حفاری در املاک فدرال مبارزه خواهد کرد.

در همین حال ، رئیس جمهور بایدن می خواهد دستور دهد که زمین فدرال تا سال 2030 حفظ شود.

علاوه بر این ، نیویورک تایمز روز 25 اعلام کرد که قصد دارد یک گروه کاری در سراسر دولت (TF) برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد کند و تفاهم نامه ای را برای مطرح کردن موضوع تغییر اقلیم به اولویت های امنیت ملی تشکیل دهد.

دستورات اجرا بلافاصله و بدون تصویب مجلس به اجرا در می آیند. رئیس جمهور بایدن متعهد شد که در طی چهار سال 2 تریلیون دلار در پاسخ به تغییرات آب و هوایی سرمایه گذاری کند.

با توجه به ترکیب پارلمان ، تصویب این دستور کار گسترده نمی تواند آسان باشد.

کرسی های سنا و کرسی های جمهوری خواهان 50-50 مساوی است و به کمله هریس ، معاون رئیس سنا اجازه رأی می دهد. در واقع ، حزب دموکرات یک حزب اکثریت است.

با این حال ، همکاری جمهوری خواهان ضروری است ، زیرا بیش از 60 رأی برای جلوگیری از دخالت در اقدامات پارلمان در روند اجرای قوانین اساسی لازم است.

NYT گفت ، بنابراین ، مالیات کربن و غیره ، که شرکت های گاز گلخانه ای را مجبور به پرداخت هزینه آن می کند ، بعید است از آستانه کنگره فراتر رود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *