[ad_1]

دستیار سوم ترامپ ، حریف متوسطی که به چالش کشیده شد ، ناکام ماند
مشهور به منظور جمع آوری بیشترین بودجه برای انتخابات سنا
رهبر در انتخابات میان دوره ای در سال 2022

پیوند_انتخابی
[콜럼비아=AP/뉴시스]در عکسی در تاریخ 3 نوامبر (به وقت محلی) سال گذشته ، جیمی هریسون ، نامزد دموکرات سناتور ایالات متحده در کارولینای جنوبی ، در مراسمی صحبت کرد تا از حامیان خود پس از شکست تشکر کند. شناخته شده است كه رئیس جمهور جو بایدن وی را به عنوان رئیس كمیته ملی دموكرات (DNC) انتخاب كرده است. 2021.1.15.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده = رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن قصد دارد جیمی هریسون را به عنوان رئیس کمیته ملی دموکراتیک (DNC) معرفی کند ، رسانه های آمریکایی در تاریخ چهاردهم اعلام کردند.

هریسون سیاستمداری است که رئیس حزب دموکرات کارولینای جنوبی بود.

وی در 3 نوامبر سال گذشته ، سناتور جمهوری خواه لیندسی گراهام ، نزدیکترین رئیس جمهور به دونالد ترامپ را به چالش کشید. اگرچه او نتوانست گراهام کنگره ، رهبر سطح سوم کارولینای جنوبی ، باغ سنتی محافظه کار را شکست دهد ، اما با بیشترین بودجه انتخابات در تاریخ سنا به ستاره ملی تبدیل شد.

فقط در سه ماهه سوم سال گذشته ، از 994000 نفر 57 میلیون دلار درآمد کسب کرد و از رکورد 38.1 میلیون دلار توسط نماینده سابق کنگره بتو اوروک در سال 2018 فراتر رفت. وجوه جمع آوری شده در طول این کمپین بالغ بر 130 میلیون دلار بود. از طرف دیگر ، گراهام ، نماینده کنگره ، دچار نگرشی شد که نتوانست با مبلغی که هریسون در سه ماهه سوم جمع کرد ، حتی در سه ماهه اول و دوم کنار بیاید.

اگر در اواخر این ماه هریسون با رأی گیری به طور رسمی رئیس DNC تأیید شود ، وی انتخابات میان دوره ای سال 2022 را رهبری می کند.

علاوه بر این ، شناخته شده است که DNC جدید به کاندیدای کاندیدا از بایدن ، از جمله شهردار آتلانتا کیشا لنس قایق ، فرماندار میشیگان گرتچن ویتمر و سناتور تامی دیرک ورث به عنوان معاونان رئیس جمهور پیوست.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *