[ad_1]

“جهت تجهیز مصونیت گروه تا تابستان … می تواند این کار را انجام دهد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن گفت که تا بهار سال آینده ، اگر شهروندان خود بخواهند واکسینه شوند علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، می توانند بلافاصله به آن مبتلا شوند.

به گفته رسانه کنگره The Hill و غیره ، رئیس جمهور بایدن در پاسخ به این سوال که “فکر می کنم حدود بهار باشد” ، در پاسخ به این س askedال که چه زمانی آمریکایی هایی که خواهان واکسیناسیون هستند می توانند بلافاصله با خبرنگار کاخ سفید در تاریخ 25 (به وقت محلی) واکسینه شوند

رئیس جمهور بایدن افزود: “این فراتر از همه تلاش ها در کره از نظر حاکمیت و گسترش سلاح های هسته ای یک چالش خواهد بود” و “من فکر می کنم ما می توانیم این کار را انجام دهیم.” وی همچنین گفت: من مطمئن هستم که تا تابستان به دنبال مصونیت جمعی خواهیم بود.

وی افزود: “افرادی که در لیست (اولویت های واکسیناسیون) نیستند (تا تابستان) به (واکسیناسیون) دسترسی بیشتری خواهند داشت.” وی گفت: “این احساسی شبیه راهی است که می رویم و فکر می کنم می توانیم این کار را انجام دهیم”.

رئیس جمهور بایدن همچنین گفت ، “من قویاً معتقدم که در سه هفته آینده ، این موقعیتی خواهد بود که می تواند جمعیت 1 میلیون نفر در روز را واکسینه کند” ، و در نهایت پیش بینی کرد که 1.5 میلیون نفر می توانند روزانه واکسینه شوند.

پرزیدنت بایدن طی 100 روز پس از روی کار آمدن برای اهداف قبل از استخدام ، به واکسیناسیون 100 میلیون نفر اعتراف کرد. بر اساس نقشه توزیع Crown 19 دانشگاه جان هاپکینز ، تاکنون مجموعاً 25 میلیون و 235 هزار مورد تأیید شده در ایالات متحده آزاد شده است. تعداد تلفات انباشته 42400 نفر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *