[ad_1]

ارز خصوصی با رهبری سنای دموکرات
“انگیزه ناکافی جمهوری برای پیشنهاد متقابل” … پروژه اصلی خرید سریع

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، در تلاش است تا اقدامات محرك اقتصادی مربوط به تاج 19 را تنظیم كند ، معاونان رئیس جمهور كاملا هریس و میت رامنی (چپ) و جمهوری خواهانی مانند سوزان کالینز در اول کاخ سفید (به وقت محلی). 02/2021

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = واشنگتن پست (WP) می گوید رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن همچنان به حمایت از اقدامات محرک اقتصادی مربوط به ویروس کرونا ویروس کرونا 1 دلار جدید (کرونا 19) ، در تاریخ 2 (به وقت محلی) گزارش شده است.

بسیاری از منابع مشهور گفتند ، رئیس جمهور بایدن در ناهار در یک درب بسته از رهبری سنا دموکراتیک در هنگام ناهار گفت که وی اصرار دارد که 1.9 تریلیون دلار انگیزه اولیه را ارائه دهد.

این یک روز پس از ملاقات با سناتورهای جمهوری خواه است که نگران کسری مالی بودند و از حمایت 618 میلیارد دلاری (حدود 690 تریلیون بدبو) حمایت پیشگیرانه استفاده می کردند. رئیس جمهور بایدن روز قبل حدود دو ساعت با جمهوری خواهان مانند سوزان کالینز مصاحبه کرد و سعی کرد اصلاحاتی را انجام دهد ، اما نتوانست اختلاف نظر را حفظ کند.

رئیس جمهور بایدن بارها موضع خود را مبنی بر اینکه “مقیاس بسیار کوچک است” بار دیگر تأیید کرده است ، اگرچه وی در درخواست های خود به رهبری دموکرات ها تا حدی به پیشنهادهای جمهوری خواهان باز است.

سناتور دموکرات تیم کین ، که در این تماس شرکت داشت ، گفت که رئیس جمهور بایدن موضع “کوچک” بودن محرک جمهوری خواهان را “پاک” کرده و “دستور اقدام سریع” را صادر کرده است.

سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی نیز اندکی بعد در جلسه توجیهی گفت: “رئیس جمهور بایدن از طرح محرک 190 میلیارد دلاری حمایت می کند” ، گفت: “پیشنهاد جمهوریخواهان” ناکافی “است و” واضح است که خطر مشوق های کوچک بیشتر از خطر بزرگ است محرک گفت

می توان اینگونه تأکید کرد که عدم تسکین و پیامدهای اقتصادی ناشی از حمایت ناکافی بیش از خطر کسری مالی است.

حزب دموکرات آماده است که یک طرح محرک گسترده را اجرا کند ، حتی اگر حزب جمهوری خواه موافق نباشد.

پس از مجلس نمایندگان ، مجلس سنا این لایحه را در ساعت 50:49 تصویب کرد. در یک رأی گیری رویه ای درباره بودجه فدرال برای سال مالی 2021. این به کنگره اجازه می دهد تا بودجه 2.2 میلیارد دلاری از جمله بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری را رای دهد.

این سازمان قصد دارد در صورت مخالفت حزب جمهوریخواه از حق تنظیم بودجه استفاده كند.

اگرچه برای تصویب بودجه اولیه 60 رأی لازم است ، اما با استفاده از حق تنظیم بودجه ، می توان پیشنهادات بودجه منفرد را با اکثریت آرا تصویب کرد.

حزب دموکرات دارای 50 کرسی با حزب جمهوری خواه در سنا است ، اما اگر تساوی یکسان باشد ، معاون رئیس جمهور کملا هریس قایق را برای انتخاب بازیگران نگه می دارد و می تواند لایحه را تصویب کند. در مجلس نمایندگان ، حزب دموکرات اکثریت است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *