[ad_1]

سالیوان مشاور امنیت ملی “بررسی سیاست علیه کره شمالی”
بایدن و کیم جونگ اون بلافاصله به فرصت دیدار پاسخ ندادند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در مورد سیاست خارجی در دفتر وزارت امور خارجه ایالات متحده در چهارم (به وقت محلی) صحبت می کند. رئیس جمهور بایدن گفت ، “ایالات متحده بازگشت” ، به دنبال آن “دیپلماسی بازگشت” ، و “این مرکز سیاست خارجی ما است.” 2021.02.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ و کیم یه جین = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن اعلام كرد كه در مورد موقعیت نیروهای آمریكایی مستقر در سراسر جهان تجدیدنظر خواهد كرد. وی همچنین اعلام کرد که برنامه انتقال سربازان آمریکایی به آلمان در دولت سابق دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآورد.

رئیس جمهور بایدن در سخنرانی خود در وزارت امور خارجه در یوتیوب که از چهارم (به وقت محلی) پخش شد ، گفت: “وزیر دفاع آستین (لویدز) استقرار نیروهای ما را در سراسر جهان بررسی خواهد کرد.” “استقرار نظامی ما به اولویت های امنیت ملی بستگی دارد و سیاست خارجی همزمان خواهد بود.”

وی همچنین گفت که هنگام بازبینی نیروها ، برنامه های موجود برای انتقال نیروهای آمریکایی به آلمان را به حالت تعلیق در خواهد آورد. به نظر می رسد این سخنی است که ممکن است روند عقب نشینی و کاهش نیروهای آمریکایی مستقر در خارج از کشور را تغییر دهد ، که در زمان دولت ترامپ رواج یافت.

رئیس جمهور بایدن بر خلاف اقدام رئیس جمهور سابق ترامپ برای پیروی از اولویت ایالات متحده ، بر ضرورت بازسازی اتحاد و بازگشت ایالات متحده به صحنه جهانی تأکید کرد. در آن روز ، وی همچنین به تقویت دیپلماسی برای پایان دادن به جنگ داخلی در یمن اشاره کرد.

پیش از این توسط جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی ، در جلسه توجیهی کاخ سفید ، مروری بر اعزام نیروها و توقف انتقال نیروهای آمریکایی به آلمان اعلام شد.

سالیوان ، مشاور ، توضیح داد که قبل از سخنرانی رئیس جمهور بایدن در این روز “برای اصلاح نیروهای جهانی ما” و “اطمینان از استقرار نیروهای جهانی ما با امنیت ملی و اولویت های دیپلماتیک است.”

رئیس جمهور بایدن در یک سخنرانی در وزارت امور خارجه گفت که “اتحاد ما را درست خواهد کرد” و گفت که “اتحاد بزرگترین سرمایه ما است.”

در همین حال ، در جلسه توجیهی کاخ سفید در آن روز موضوع اجلاس سران بین رئیس جمهور مون جائه این و رئیس جمهور بایدن یک روز قبل مطرح شد. آیا دولت فعلی قصد ادامه دیپلماسی با کره شمالی را دارد و آیا رئیس جمهور بایدن آماده دیدار با کیم جونگ اون ، رئیس شورای دولتی است؟

سالیوان گفت: “همانطور که گفتم ، ما در حال بررسی سیاست خود علیه کره شمالی هستیم.” رئیس جمهور بایدن به رئیس جمهور مون گفت که بررسی همچنان ادامه دارد و ما در مورد متحدان خود ، به ویژه کره جنوبی و ژاپن ، از نزدیک بحث خواهیم کرد.

وی بلافاصله به س questionsالات مربوط به احتمال دیدار رئیس جمهور کیم و رئیس جمهور بایدن ، از جمله درخواستهای خاص پاسخ نداد و گفت: “من ادامه نخواهم داد.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *