[ad_1]

این کار با مکالمه با ساکنانی آغاز شد که آخر هفته کار خود را به دلیل کرونا 19 از دست دادند
رئیس جمهور سابق ترامپ تنها در چند ماه نخست تحلیف خود با مردم صحبت کرد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در مورد سیاست خارجی در دفتر وزارت امور خارجه ایالات متحده در چهارم (به وقت محلی) صحبت می کند. رئیس جمهور بایدن گفت ، “ایالات متحده بازگشت” ، به دنبال آن “دیپلماسی بازگشت” ، و “این مرکز سیاست خارجی ما است.” 2021.02.05.

[서울=뉴시스]گزارشگر CNN در پنجم (به وقت محلی) گزارشگر Kim He-king = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، در نظر دارد سخنرانی عمومی این آخر هفته را با استفاده از سنت سیاست جاده ای رئیس جمهور سابق فرانكلین روزولت انجام دهد.

روبیون جئونگدامام مصاحبه رادیویی را که روزولت رئیس جمهور پیشین عصر انجام داد و خواستار حمایت و وحدت ملی در بحران رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است ، ذکر می کند. این یک روش رسمی و دشوار نیست ، اما به آن چت کنار آتش گفته می شود زیرا باعث ایجاد احساس صمیمیت می شود ، گویی که در یک رابطه عاشقانه با بستگان در کنار شومینه مشترک است.

سخنگوی کاخ سفید جن 5 ساکی در جلسه توجیهی 5 گفت: “شنیدن نظرات رئیس جمهور از ایالات متحده یک سنت تاریخی است ، از سیاست جاده ای رئیس جمهور روزولت تا سخنرانی رادیویی هفتگی رئیس جمهور رونالد ریگان.”

“رئیس جمهور بایدن از سنت پیروی می کند و انتظار دارد که اشکال مختلفی داشته باشد.”

ساکی گفت که اولین سخنرانی رئیس جمهور بایدن با مکالمه با میشل ، یکی از ساکنان کالیفرنیا آغاز شد که کار خود را به دلیل عفونت ویروس کرونا از دست داد (کرونا 19).

ساکی افزود ، گفتگو از طریق کانال های رسانه های اجتماعی کاخ سفید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، چند ماه اول مراسم تحلیف خود سخنرانی های هفتگی عمومی را در فیس بوک ارسال می کرد ، اما از سال 2019 اینگونه نبود. او شیوه ارتباط خود با توییتر را برای برقراری ارتباط مستقیم با مردم آمریکا ترجیح می دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.