[ad_1]

به دلیل برف سنگینی که شمال شرقی را لرزاند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در میان بارش شدید برف در شمال شرقی ایالات متحده ماه گذشته (به وقت محلی) ، یک گارد ملی ایالات متحده در واشنگتن از کپیتول محافظت می کند. 2021.2.2.

[서울=뉴시스] خبرگزاري آسوشيتدپرس در 1 (به وقت محلي) گزارش داد كه شين يونگ گزارشگر برنده شد = ديدار رئيس جمهور آمريكا جو بايدن از وزارت امور خارجه به دليل وضعيت بد هوا به تعويق افتاد.

قرار بود رئیس جمهور بایدن در آن روز برای اولین بازدید خود از وزارت امور خارجه به وزارت امور خارجه سفر کند ، اما به دلیل بارش برف شدید که شمال شرقی ایالات متحده از جمله واشنگتن را لرزاند ، برنامه را به تأخیر انداخت.

سخنگوی کاخ سفید شب قبل گفت: “ما سفر به وزارت امور خارجه را به تعویق انداخته ایم تا مقامات و دیپلمات ها بتوانند با خیال راحت تری در آن حضور پیدا کنند.” این مقام گفت: “برای نیمه دوم این هفته تعدیل می شود” ، اگرچه او تاریخ مشخصی را مشخص نکرد.

پیش از این ، سی.ان.ان به نقل از مقامات ارشد گفته بود كه رئیس جمهور بایدن از اول وزارت امور خارجه دیدار می كند و عملی ترین سخنرانی را در سیاست خارجی از زمان تصدی مقام تاكنون ارائه می دهد.

در میان وزارتخانه های فدرال ، اولین انتخاب وزارت امور خارجه به عنوان آمادگی برای تقویت دیپلماتیک و امنیت خوانده می شود.

انتظار می رفت این سخنرانی اراده برای بازگرداندن رهبری جهانی و بازسازی اتحاد را دوباره تأیید کند. به طور خاص ، اگر شامل ارجاعاتی به کره شمالی باشد ، توجهات را جلب می کند.

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ یک روز پس از روی کار آمدن از آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) بازدید کرد. باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، وزارت دفاع را به عنوان اولین وزیر بازدید کننده خود انتخاب کرده است.

در همین حال ، در ایالات متحده طوفان گسترده برف منطقه شمال شرقی را لرزاند ، در برخی مناطق بالاترین بارش برف در سالهای گذشته و برخی از جاده ها و قطع ترافیک گزارش شده است. نیویورک در 9 شهرستان وضعیت فوق العاده اعلام کرده است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *