[ad_1]

چندین رهبر از هر دو حزب نیز دعوت شده اند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در 20 ام (به وقت محلی) ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، ساعت ها قبل از مراسم افتتاحیه به همراه همسرش جیل بایدن (سمت راست) در یک کلیسای مذهبی در کلیسای سنت متیوز شرکت کرد. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) ، رئیس جمهور جدید منتخب ایالات متحده ، جو بایدن ، برنامه حضور را با شرکت در یک مراسم مقدس کلیسای جامع آغاز کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان ، بایدن ساعت 8:35 صبح آن روز ، بایدن از خانه بلر ، مهمانسرای کاخ سفید که شب را در آنجا سپری کرد ، خارج شد و در مراسم کلیسای جامع در کلیسای جامع سنت متیو شرکت کرد. از آنجا که این یک عفونت ویروس کرونا جدید بود (کرونا 19) ، او ماسک زده بود.

اندکی بعد رئیس جمهور دونالد ترامپ کاخ سفید را ترک کرد و مراسم خداحافظی را در پایگاه نیروی هوایی اندروز به اتمام رساند و سوار نیروی هوایی یک شد. رئیس جمهور ترامپ ، که غیبت خود را در مراسم تحلیف اعلام کرده است ، به فلوریدا می رود.

این جماعت را همسرش جیل بایدن همراهی کرد که بانوی اول خواهد شد.

معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس و همسرش داگلاس موپ نیز ظاهر شدند.

AP گزارش داد ، منتخب بایدن زوج های رهبران دموکرات و جمهوری خواه را به این مراسم مذهبی دعوت کرده است.

میچ مک کانل ، نماینده جمهوری خواه سنا ، چاک شومر ، نماینده سنای دموکرات ، رئیس مجلس دموکرات نانسی پلوسی و نماینده اتاق جمهوری خواه کوین مک کارتی.

روسای جمهور ایالات متحده معمولاً در کلیسای سنت جان نزدیک کاخ سفید عبادت می کنند. با این حال ، منتخب بایدن ، که دومین رئیس جمهور کاتولیک در تاریخ ایالات متحده خواهد بود ، مراسم مقدس کلیسای جامع را انتخاب کرد.

بایدن منتخب ساعت 11:15 صبح در مراسم افتتاحیه شرکت کرد. اگر او ظهر سوگند یاد کند ، دوره 46 خود را به عنوان رئیس جمهور آغاز می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *