[ad_1]

فرم تدارکات دولت فدرال ساخته شده در ایالات متحده برای دستور اجرای اولویت

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار نیلی نارا = رئیس جمهور آمریکا جو بایدن دستورالعمل خرید آمریکایی را امضا کرد.

بر اساس گزارش NBC News در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) ، رئیس جمهور بایدن یک دستورالعمل “از ایالات متحده” امضا کرده است ، که خرید کالاها و خدمات ایالات متحده را هنگام خرید سازمان های دولتی فدرال در اولویت قرار می دهد.

طبق وب سایت کاخ سفید ، در دستورالعمل اجرایی آمده است که “رئیس جمهور بایدن دولت فدرال را ملزم می کند دلارهای مالیات دهندگان را برای محصولات آمریکایی ساخته شده توسط کارگران آمریکایی از قطعات آمریکایی هزینه کند.”

وی گفت: “این وعده رئیس جمهور بایدن برای تحقق خریدار آمریکایی را تحقق می بخشد.” “همچنین درهای تولید دریایی را می بندد ، در حالی که شرکت ها شرایط تسلط داخلی را دارند.”

“این اقدام اداری دولت فدرال را مجبور به سرمایه گذاری مالیات مودیان در شرکت های بزرگ و کوچک ایالات متحده خواهد کرد.” این بخشی از آن است. ”

طبق این دستورالعمل ، دفتر بودجه کاخ سفید (OMB) موقعیت بالایی را برای نظارت بر قوانین سختگیرانه برای خرید محصولات ایالات متحده دارد.

دولت فدرال 600 میلیارد دلار برای قراردادهای خرید سالانه (حدود 660 تریلیون دلار) هزینه می کند. رئیس جمهور بایدن در دوره مسئولیت خود متعهد شد 400 میلیارد دلار (حدود 440 تریلیون دلار) برای خرید محصولات ساخته شده توسط كارگران آمریكایی از آژانس های فدرال سرمایه گذاری كند.

طبق گزارش CNN ، رئیس جمهور بایدن پس از روی کار آمدن در روز 20 ام ، 33 دستور اجرایی را امضا کرد. این کار عمدتا بر تغییر عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) و سیاست های رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ متمرکز بود. 12 فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن سیاست های رئیس جمهور سابق ترامپ را انکار می کنند.

دستور اجرایی دو آمریکا توجهات را به خود جلب می کند زیرا با سیاست ها و دستورالعمل های رئیس جمهور سابق ترامپ مطابقت دارد. رئیس جمهور پیشین ترامپ اصرار داشت که “از آمریکا ابتدا” باید برای حمایت از خرید محصولات و خدمات آمریکایی استفاده شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *