[ad_1]

دموکرات ، احتمالاً شروع به حل و فصل رویه ها خواهد کرد
امکان استفاده از حقوق کنترل بودجه را باز کنید

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در تاریخ 29 ام (به وقت محلی) با مقامات ارشد اقتصادی در دفتر کاخ سفید دیدار می کند. سمت چپ: برایان دی رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NIC) ، کمال هریس معاون رئیس جمهور ، بایدن رئیس جمهور و جانت یلن وزیر خزانه داری. 3021.1.30.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، در بیست و نهم (به وقت محلی) از كنگره خواست تا به سرعت با مشوق های اقتصادی برای آلودگی به ویروس كرونا جدید برخورد كند (تاج 19).

به گفته هیل و همکاران ، رئیس جمهور بایدن در همان روز با حضور در دفتر کاخ سفید با مقامات ارشد اقتصادی دیدار و با استناد به تحقیق مبنی بر این که بیماری همه گیر تاج و تخت 19 می تواند بیکاری گسترده و بهبود اقتصادی آهسته را طولانی کند ، گفت: “چاره ای نیست. اکنون اقدام کنید. زمان انجام آن فرا رسیده است. “

به ویژه مشاوران اقتصادی روسای جمهور سابق جمهوری خواه دونالد ترامپ و جورج دبلیو بوش همین استدلال را مطرح کردند. “در میان اقتصاددانان یک اتفاق نظر رایج وجود دارد که این بحران یک بحران غیرمعمول است ، چه چپ ، راست و چه مرکز.” هزینه انجام چنین کاری هر روز در حال افزایش است. ”

جانت یلن ، وزیر دارایی که در این جلسه شرکت کرده بود ، با استناد به تعداد ادعاهای بیکاری که روز قبل اعلام شد ، با سخنان رئیس جمهور بایدن همدردی کرد. تعداد مطالبات مزایای بیکاری در هفته گذشته 847000 مورد بوده است ، در مقایسه با هفته قبل ، اما هنوز هم زیاد است.

وی تأكید كرد: “سخنان رئیس جمهور كاملاً درست است. قیمت انجام هیچ کاری به مراتب بیشتر از انجام کاری است” ، ما باید اکنون اقدام کنیم.

حزب دموکرات در حال آماده سازی برای مقابله با بسته محرک پنجم به ارزش 1.9 تریلیون دلار (حدود 2،123 تریلیون بوی بد) است. چاک شومر ، رهبر حزب دموکرات سنا ، با اشاره به احتمال شروع مراحل رسیدگی در هفته آینده ، گفت که آماده است به تنهایی با این لایحه برخورد کند.

در صورت عدم پاسخ حزب جمهوری خواه ، امکان استفاده از حقوق کنترل بودجه نیز وجود دارد که ممکن است حساب های بودجه جداگانه را با اکثریت آرا تصویب کند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *