[ad_1]

“برخی از 17 نفری که سیاست ترامپ را معکوس می کنند”
از جمله ورود مجدد به کنوانسیون پاریس ، لغو خروج از سازمان بهداشت جهانی و غیره.

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده هنگام سخنرانی خداحافظی در فرماندهی گارد ملی در نیوکاسل ، دلاور در نوزدهم (به وقت محلی) اشک ریخت. با توجه به پسر بزرگ بو بایدن ، که درگذشت ، فرد منتخب بایدن اشک می ریزد گویی این احساسات طاقت فرسا است. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم یه جین = جو بایدن در اولین روز تحلیف خود ، ساعاتی قبل از آغاز به کار ، 17 دستور اجرایی را امضا می کند.

به گزارش سی ان ان و نیویورک تایمز (NYT) ، بیانیه ای در تاریخ 20 ام (وقت محلی) توسط مشاوران ارشد سیاسی بایدن ، از جمله سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ارائه شد.

برخی از 17 دستورالعمل اجرایی سیاست های دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را لغو می کند.

این کشور محدودیت های ورود دارندگان گذرنامه از هفت کشور بزرگ مسلمان را لغو کرد و ساخت مانع مکزیکی را متوقف کرد.

همچنین به کنوانسیون تغییرات آب و هوایی پاریس (کنوانسیون پاریس) پیوست که دولت ترامپ آن را پس گرفت. همچنین از خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) جلوگیری می کند.

با توجه به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، یک هماهنگ کننده پاسخ جدید Crown 19 ایجاد می شود تا دستورالعمل 100-Day Mask Challenge را امضا کند و مستقیماً به بایدن منتخب گزارش دهد. نظارت بر تأمین واکسن و دارو را تقویت کنید.

مشاوران سیاسی توضیح دادند که این حرکات تنها بخشی از اقدام بایدن برای تحقق وعده خود بود.

مراسم تحلیف بایدن ظهر در مقابل واشنگتن در مقابل كاپیتول برگزار می شود. وی پس از ادای سوگند اداری و تحقق دفتر ، از خط افتخار نگهبانی در کاپیتول عبور کرد و از گورستان ملی آرلینگتون دیدن کرد تا یک تاج گل درست کند.

وی بعداً برای امضای دستور به دفتر کاخ سفید می رود.

در همین حال ، رئیس جمهور دونالد ترامپ با نقض عرف در مراسم افتتاحیه شرکت نکرد. معاون رئیس جمهور مایک پنس حضور خواهد داشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *