[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، دستورالعمل مربوط به پاسخ كاخ سفید به تغییرات آب و هوایی را در تاریخ 27 (به وقت محلی) امضا كرد. 2021.1.28.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = رئیس جمهور آمریکا جو بایدن فرمان اجرایی را در مورد پاسخ به تغییرات آب و هوایی در تاریخ 27 (به وقت محلی) امضا کرد وی تأکید کرد که تغییر اقلیم “تهدید موجود” است و “اکنون زمان اقدام است”.

کاخ سفید گفت ، طبق گزارش NBC News ایالات متحده ، رئیس جمهور بایدن یک سری دستورات اجرایی را برای پاسخ به تغییرات آب و هوا و مشکلات زیست محیطی در کاخ سفید امضا کرده است.

رئیس جمهور بایدن قبل از امضا گفت: “ما مدت زیادی منتظر بودیم تا به بحران تغییرات آب و هوایی پاسخ دهیم. ما دیگر نمی توانیم صبر کنیم.”

این دستورالعمل شامل ایجاد اولویت برای تغییر وضعیت آب و هوا برای دولت فدرال ، حفظ 30٪ از اراضی فدرال و منتهی به 2030 ، و محدود کردن حفاری های جدید گاز طبیعی و نفت در منطقه بود.

این برنامه همچنین شامل ایجاد کمیسیونی متمرکز بر عدالت زیست محیطی و ترویج اجلاس اقلیمی با رهبران جهانی در روز زمین در 22 آوریل بود.

پیش از این ، رئیس جمهور بایدن نیز دستورالعملی را برای پیوستن مجدد به توافق نامه آب و هوای پاریس در بیستم روز ، روز افتتاح آن امضا کرد و مجوز ساخت خط لوله Keystone LX در ایالات متحده-کانادا را لغو کرد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.