[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، در بیست و هشتم ماه گذشته در دفتر کاخ سفید صحبت کرد. قرار است رئیس جمهور بایدن در تاریخ 1 (به وقت محلی) به وزارت امور خارجه سفر کند و در مورد بازسازی اتحاد و بازگرداندن چندجانبه گرایی صحبت کند. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] گزارشگر جوان = جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، وزارت امور خارجه را برای نظارت بر سیاست خارجی به عنوان اولین وزارتخانه ای که از زمان روی کار آمدن وی بازدید کرده است ، انتخاب کرد.

پیش بینی می شود چارچوب بزرگی برای دیپلماسی دولت بایدن ، عاری از “رئیس جمهور آمریکا اول” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ، مانند بازیابی اتحاد ایالات متحده و بازگرداندن چندجانبه گرایی ، آشکار شود.

سی.ان.ان در سی و یکمین (به وقت محلی) گزارش داد که ، با استناد به مقامات ارشد ، رئیس جمهور بایدن در تاریخ 1 فوریه از وزارت امور خارجه دیدار می کند و در مورد “بازگرداندن وضعیت جهانی آمریکا” سخنرانی می کند.

مقامات گفتند: “اولین سفر به وزارت امور خارجه ، نه پنتاگون یا آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) ، بر تعهد دولت بایدن برای بازسازی اتحادیه ایالات متحده و تقویت دیپلماسی تأکید کرد.

رئیس جمهور سابق ترامپ اولین شخصی بود که پس از روی کار آمدن از سیا بازدید کرد و باراک اوباما رئیس جمهور سابق نیز از وزارت دفاع بازدید کرد.

با این حال ، CNN پیش بینی می کند که رئیس جمهور بایدن از استراتژی های جدید برای ایالات عمده آمریکا مانند چین ، روسیه ، ایران و کره شمالی نام نخواهد برد.

رئیس جمهور بایدن پس از روی کار آمدن با رهبران متحدان بزرگ مانند کانادا ، مکزیک ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان و ژاپن صحبت کرد و در مورد عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) و اقدامات مختلف اداری گفتگو کرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.