[ad_1]

فروش سه ماهه چهارم سالانه 21 درصد افزایش یافته است
مدیر عامل شرکت کوک “ما بدون بیماری همه گیر نتایج بهتری خواهیم داشت”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] گزارشگر Kwon Seong-geun = فروش سه ماهه اپل برای اولین بار از 100 میلیارد دلار فراتر رفته است.

طبق CNBC در تاریخ 27th (به وقت محلی) ، در همان روز اپل نتایج سه ماهه چهارم را فاش کرد و اعلام کرد که فروش خود 111.4 میلیارد دلار (حدود 125 تریلیون وون) را ثبت کرده است که 21٪ بیشتر از مدت مشابه گذشته است سال

درآمد هر سهم 1.68 دلار بود که بیش از پیش بینی بازار (1.41 دلار) بود. درآمد 28.8 میلیارد دلار تخمین زده شده است که نسبت به سال قبل حدود 30٪ افزایش داشته است.

آن روز اپل در بیانیه ای اعلام کرد که فروش آیفون در سه ماهه چهارم سال به 65.6 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد افزایش داشته است.

با وجود ظهور مجدد عفونت ویروس کرونا (Corona 19) ، با افزایش خرید بسیاری از خریداران آیفون 12 در پایان سال ، فروش این محصول افزایش یافت.

در مصاحبه ای با CNBC ، تیم کوک ، مدیر اجرایی اپل به CNBC گفت که اگر فروشگاه های آیفون به دلیل همه گیری کرونا 19 (بیماری همه گیر جهانی) تعطیل نمی شد ، عملکرد بهتر بود.

کوک گفت: “آیفون و پوشیدنی ها تحت تأثیر تعطیلی فروشگاه قرار گرفتند.”

فروش رایانه های شخصی MacBook اپل با 21 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 8.69 میلیارد دلار رسید ، در حالی که میزان فروش iPad با 41 درصد رشد نسبت به سال گذشته به 8.84 میلیارد دلار رسیده است. با افزایش کار از راه دور پس از کرونا 19 ، به نظر می رسد مردم در تلاشند دستگاه های خود را تغییر دهند.

در همین حال ، قیمت سهام اپل در تاریخ 27th $ 142.06 هر سهم در بورس اوراق بهادار نیویورک بود که حدود 1٪ کمتر از روز معاملات قبلی است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *