[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن در مصاحبه با Asahi Shimbun در تاریخ 12 ، گفت که او از شک و تردید در مورد میزبانی المپیک توکیو آگاه است. “دولت همه تلاش خود را برای برگزاری یک تورنمنت ایمن انجام می دهد.” عکس نخست وزیر سوگا در حال برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سال نو در محل نخست وزیری در توکیو در روز چهارم است. 2021.1.12.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا تأکید کرد که “دولت در حال انجام هر کاری برای برگزاری یک مسابقات امن است” در رابطه با تقویت افکار عمومی در بازی های المپیک توکیو.

وی در مصاحبه با Asahi Shimbun در تاریخ 12 ، گفت: “به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، افکار عمومی شکل گرفته است که برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک در توکیو باید متوقف یا دوباره به تعویق بیفتد. وی در پاسخ به سوال “نظر شما چیست؟” وی پاسخ داد: “من می دانم که این نوع نظرات در حال افزایش است.”

طبق یک نظرسنجی تلفنی ملی توسط Kyodo News ، 35.3٪ از پاسخ دهندگان گفتند: “ما باید بازی های المپیک را متوقف کنیم” ، و 44.8٪ گفتند که باید “تکرار” کنیم. این بدان معناست که 80.1٪ پاسخ دهندگان به بازیهای المپیک تائو پاسخ منفی دادند.

نخست وزیر سوگا گفت: من همچنین فکر می کنم که ما باید یک المپیک ایمن و ایمن برگزار کنیم. “به همین دلیل امیدوارم که بتوانیم واکسیناسیون را از اواخر فوریه آغاز کنیم.”

وی افزود: ما اقدامات مختلف (قرنطینه ای) انجام داده ایم و از طریق این روش می خواهیم از افزایش عفونت جلوگیری كرده و محیطی را ایجاد كنیم كه در آن مسابقه ای ایمن برگزار شود.

علاوه بر این ، وی پاسخ داد که “ما در حال انجام آزمایش عمیق تاج 19 بر روی مسافران ورودی هستیم” برای جهش بین پادشاهی متحده و آفریقای جنوبی ، که در حال حاضر مشکل ساز است.

نخست وزیر سوگا گفت: “من این کار را محکم انجام خواهم داد.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *