[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در سومین روز ، در بازار سهام توکیو در ژاپن ، شاخص های اصلی به یک باره بالاتر رفتند.

براساس Nippon Geizai Shimbun ، شاخص Nikkei 225 (میانگین قیمت سهم Nikkei) نسبت به روز معاملات قبلی 284.33 واحد (1.00٪) افزایش یافت و بازار را در 28646.50 بسته کرد. دامنه کوهنوردی در طول روز بیش از 300 امتیاز گسترش یافته است.

شاخص JPX Nikkei Index 400 در 1.6958.98 بسته شد و در مقایسه با روز معاملات قبلی با 214.61 واحد افزایش (1.28٪) افزایش یافت. شاخص TOPIX همچنین بازار را در 1871.09 بسته کرد که در مقایسه با میدان جنگ 24.07 واحد (1.30٪) است.

هر سه شاخص برای سه روز معاملاتی متوالی افزایش یافتند.

در این روز ، سهام ژاپن با پیش بینی بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری (حدود 2100 تریلیون بوی بد) رئیس جمهور آمریکا ، باید افزایش یافت.

به ویژه ، در حالی که حزب دموکرات برنامه خود را برای اعمال تعدیل بودجه حتی علیه حزب جمهوری خواه نشان داد ، انتظارات تسریع در بهبود اقتصادی ایالات متحده افزایش یافت.

علاوه بر این ، هوشیاری کاهش می یابد به اصطلاح. اخلال در بازار “Reddit” نیز از احساسات سرمایه گذاران حمایت می کند. در دوم (به وقت محلی) بورس اوراق بهادار نیویورک ایالات متحده ، شاخص های عمده نیز در میان کاهش حد Reddit ، انتظارات برای اقدامات اقتصادی اضافی ایالات متحده و عملکرد خوب شرکت ها جهش کردند.

در سالهای اخیر ، سرمایه گذاران آمریکایی در اطراف جامعه آنلاین Reddit جمع شده اند و برای افزایش قیمت سهام از خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop سهام خریداری کرده اند. آنها علیه فروش کوتاه علیه نیروی جدید صندوق های بزرگ تامینی جنگ کردند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *