[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = شاخص های عمده مانند شاخص Nikkei 225 (میانگین قیمت سهام Nikkei) در جایگاه 1 بازار بورس ژاپن به مدت سه روز معاملاتی بالاتر بسته شد.

طبق گفته Nippon Geizai Shimbun ، شاخص بورس نیکی در توکیو در همان روز معامله را در 28091.05 به پایان رساند که نسبت به روز معاملات قبلی 427.66 واحد (1.55٪) افزایش داشته است.

شاخص Nikkei با هجوم پاسخ به افت شدید نزدیک به 1000 واحدی در دو روز کاری هفته گذشته ، بالاتر از حد مجاز به پایان رسید.

علاوه بر این ، قبل از اعلام نتایج مالی شرکت ها ، بازار با جذب سرمایه به شرکت هایی که انتظار می رود عملکرد خوبی داشته باشند ، جذب بازار شد.

شاخص نیکی در همان روزی که بازار سهام ایالات متحده در نیویورک به دلیل احتیاط در معاملات سوداگرانه توسط سرمایه گذاران خصوصی ایالات متحده به شدت افت کرد ، اندکی پایین آمد اما با هجوم خریدهای مجدد به یک روند صعودی تبدیل شد.

یک مقام بازار گفت: “عقیده عمومی بر این است که آشفتگی بازار ناشی از معاملات سوداگرانه توسط سرمایه گذاران منفرد در ایالات متحده در مدت زمان کوتاهی پایان می یابد.

علاوه بر این ، در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال آغاز تحقیقات است ، برخی از بازارها انتظار دارند سردرگمی ناشی از معاملات سوداگرانه در ایالات متحده زودتر برطرف شود.

JPX Nikkei 400 نیز بهبود یافت و با 192.55 واحد رشد (1.17٪) نسبت به روز معاملات قبلی به 10،660.8.83 افزایش یافت ، در حالی که TOPIX نیز با بسته شدن 21.06 واحد (1.16٪) در 1829.84 واحد بسته شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *