[ad_1]

Nasdaq برای 4 روز معاملاتی متوالی افزایش یافت و یک رکورد را شکست

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی ژو جون = بازار سهام ایالات متحده در نیویورک در بیست و دوم (به وقت محلی) با مشاهده اینکه اقدامات متقابل اقتصادی 19 تریلیون دلاری پیشنهاد شده توسط جو بایدن رئیس جمهور آمریکا می تواند به طور قابل توجهی در برابر جمهوری خواهان مخالف کاهش یابد ، به طور مخلوط پایان یافت.

در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ، میانگین صنعت داو جونز 30 در آن روز در 3996.98 بسته شد که 179.03 واحد افت و 0.57٪ نسبت به روز قبل افت داشت.

شاخص استاندارد اند پورز (S&P) 500 با افت 11.60 واحدی و 0.30 درصدی نسبت به روز گذشته ، در 3841.47 بسته شد.

با این حال ، شاخص کامپوزیت Nasdaq با تمرکز بر سهام فناوری ، بازار را در 13،543.06 بسته کرد ، که با 12.15 واحد رشد و 0.09٪ نسبت به روز گذشته ، رشد کرد. در روز چهارم معاملات اندکی افزایش یافت و هر روز رکورد بالایی را شکست.

CNBC در تاریخ 22 خبر داد که تعداد فزاینده ای از قانون گذاران جمهوری خواه نیاز به مشوق های گسترده را زیر سوال می برند. در میان نمایندگان حزب حاکم دموکرات ، آرا علیه افزایش پرداخت خانوارها مطرح شد.

فروش با هدف تعیین سود حاصل از سهام حساس به دلیل عدم اطمینان در مورد اقدامات اقتصادی.

IBM و Intel ، سهام فناوری اطلاعات (IT) که اواخر روز قبل منتشر شد و نتایج مالی کندی را نشان داد ، همچنین کل بازار را تحت فشار قرار داد.

IBM 10٪ سقوط کرد. این واقعیت که فروش سه ماهه از اکتبر تا دسامبر سال 2020 کمتر از انتظارات بازار بود ، اتفاق بدی بود.

اینتل نیز به شدت 9 درصد افت کرد. اگرچه این نتایج انتظارات بازار را پشت سر می گذارد ، اما کندی در توسعه نیمه هادی های پیشرفته خواستار فروش شد.

از طرف دیگر ، اپل در تلفن های هوشمند ، مایکروسافت در نرم افزار و Advanced Micro Devices (AMD) در نیمه هادی ها عملکرد خوبی داشتند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.