[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] گزارشگر ایان سوری = سه شاخص اصلی بازار سهام ایالات متحده در نیویورک همراه با گزارش عملکرد شرکت های بزرگ در بیست و ششم (به وقت محلی) کمی پایین تر به پایان رسید.

در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) میانگین صنعتی داو جونز 30 با افت 22.96 واحدی (0.07٪) نسبت به سال قبل به 3937.04 رسید.

شاخص Standard & Poor’s (S&P) 500 با کاهش 5.74 واحد (0.15٪) بازار را در 3849.62 بسته کرد. شاخص NASDAQ ، با تمرکز بر سهام فناوری ، 93/10 واحد (0.07٪) را در 10366.06 بسته کرد.

بازار ایالات متحده دوره شلوغی را سپری می کند و شرکت ها شروع به گزارش نتایج می کنند. در آن روز ، بلافاصله از عملکرد شرکت های بزرگی مانند جانسون و جانسون ، ارتباطات Verizon و American Expression رونمایی شد.

کارشناسان سرمایه گذاری گفتند: “شرکت ها بیشتر سود خود را بر پس انداز متمرکز کرده اند” و تأکید کردند آنچه که اکنون مهم است چشم اندازهایی است که ارائه می دهند.

به گفته Marketwatch ، کریستینا هوپر ، استراتژیست بازار جهانی در شرکت سرمایه گذاری Invesco هشدار می دهد: “با این حال ، شرکت های آمریکایی به دلیل عدم اطمینان و زمان طولانی توزیع واکسن به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، ممکن است نتوانند بینش زیادی ارائه دهند. (تاج 19). “سال شد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *