[ad_1]

پیوند_انتخابی
[로마=AP/뉴시스] نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در نوزدهم نوزدهم (به وقت محلی) در سنای روم با ماسک کوتاه آه می کشد. نخست وزیر کونته که در آن روز اکثریت آرا vote جدید سنا در ائتلاف را بدست آورد ، روز آینده طرح محرک اقتصادی 32 میلیارد یورویی را تصویب کرد. 2021.1.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار ژان = نخست وزیر ایتالیا جوزپه كنته 32 میلیارد یورو (حدود 42.68 تریلیون وون) لایحه مشوق های اقتصادی توسط كنگره در 20 ام (به وقت محلی) تصویب شد. دولت ایالتی نخست وزیر کونته از بحران تجزیه ائتلاف جنبش می گیرد.

براساس روزنامه ایتالیایی دیلی کوریل دلا سرا ، وزیر دارایی روبرتو گوالتیری هدف تعیین کرد و گفت: “ما امسال کسری کسری را که 8.8٪ تولید ناخالص داخلی است ، به 7٪ کاهش خواهیم داد.”

این طرح محرک به دلیل مصوبه نخست وزیر کونته درباره برنامه 2229 میلیارد یورویی بهبود اقتصادی پس از جلسه هیئت دولت در تاریخ 12th است.

حزب نخست وزیر سابق ایتالیا ، سیلویو برلوسکونی ، رناتو برونتا گفت: “فقط 100 روز دیگر باقی مانده است تا کشور را از خطر همه گیری و ورشکستگی ملی نجات دهد.” تاکید کرد.

این بودجه برای هزینه های مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، هزینه های پشتیبانی برای شرکت های تعطیل شده به دلیل کرونا 19 و مزایای بیکاری استفاده می شود.

به ویژه ، اعلام روز به محض اینکه مجلس سنای ایتالیا پیشنهاد جدیدی را برای یک دولت ائتلافی به رهبری نخست وزیر کنته در نوزدهم برگزار کرد ، توجه من را جلب کرد.

پیش از این ، ماتئو رانچن ، نخست وزیر سابق گفته بود که نمی تواند با برنامه بهبود اقتصادی نخست وزیر کونته موافقت کند و اعلام کرد که ائتلاف را برای “ایتالیای زنده خود (IV)” ترک خواهد کرد.

برای جلوگیری از سردرگمی سیاسی ، نخست وزیر کونته بلافاصله به اختیارات پارلمانی رأی داد و ثابت کرد که ائتلاف بدون IV به پشتیبانی کافی رسیده است. با این حال ، ائتلاف ، که اکثر کرسی های مجلس سنا را به دلیل ترک چهارم از دست داد ، دولت بی ثبات را ادامه داد.

بقیه احزاب تشکیل دهنده ائتلاف ، حزب چپ میانه دموکرات و حزب سیاسی مخالف ، جنبش Ohsung ، گفته اند که سایر نمایندگان مخالف را ترغیب خواهند کرد تا یک سیستم حزبی با اکثریت مستحکم ایجاد کنند.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *